Menu
UDE-kampe
Maj 2022
21.
lørdag
10.00
Gedved IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 316
Gedved Hallen - Udendørs
Odder IGF (1)
Gedved Hallen - Udendørs
21.
lørdag
10.00
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 316
Gedved Hallen - Udendørs
Odder IGF (2)
Gedved Hallen - Udendørs
21.
lørdag
10.00
TMG (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 356
Mårslet Stadion
12
Odder IGF (2)
Mårslet Stadion
12
21.
lørdag
10.00
Virring Fodbold
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 533
Malling Skole
Odder IGF
Malling Skole
21.
lørdag
10.15
BMI (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 356
Mårslet Stadion
10
Odder IGF (1)
Mårslet Stadion
10
21.
lørdag
10.30
Baunehøj FC
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 651
Hou Hallen (Udendørs)
Odder IGF
Hou Hallen (Udendørs)
21.
lørdag
10.40
Gedved IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 596
Vestergadeanlægget
Lysbanen C5
Odder IGF
Vestergadeanlægget
Lysbanen C5
21.
lørdag
10.45
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 316
Gedved Hallen - Udendørs
Odder IGF (1)
Gedved Hallen - Udendørs
21.
lørdag
10.45
TMG (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 356
Mårslet Stadion
10
Odder IGF (1)
Mårslet Stadion
10
21.
lørdag
10.45
IF Lyseng (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 356
Mårslet Stadion
12
Odder IGF (2)
Mårslet Stadion
12
21.
lørdag
11.00
Stilling IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 314
Stilling Skole
Odder IGF (3)
Stilling Skole
21.
lørdag
11.00
Stilling IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 314
Stilling Skole
Odder IGF (4)
Stilling Skole
21.
lørdag
11.30
Odder IGF (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 314
Stilling Skole
Odder IGF (3)
Stilling Skole
21.
lørdag
12.00
FC Aarhus Syd
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 772
Mårslet Stadion
3 (kunst)
Odder IGF
Mårslet Stadion
3 (kunst)
21.
lørdag
12.20
Harlev IK
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 723
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
Odder IGF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
21.
lørdag
13.00
Vejen SF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 626
Vejen Idrætscenter
Odder IGF
Vejen Idrætscenter
22.
søndag
10.00
ØBG Silkeborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 628
Jutlander Bank Park
Odder IGF (1)
Jutlander Bank Park
22.
søndag
10.30
Skødstrup SF
Omklædning Hjemmehold (St.)
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2006) 11M - forår 2022 • Pulje 475
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
Odder IGF
Omklædning Udehold (St.)
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
22.
søndag
10.40
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 577
Hou Hallen (Udendørs)
Odder IGF (2)
Hou Hallen (Udendørs)
22.
søndag
10.40
Lund IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 578
Nybolig Arena
Odder IGF (1)
Nybolig Arena
22.
søndag
10.40
Solbjerg IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 758
Højbo Stadion
Odder IGF
Højbo Stadion
22.
søndag
10.40
Rask Mølle OIF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 519
Juelsminde Stadion
Odder IGF (2)
Juelsminde Stadion
22.
søndag
11.00
Stensballe IK
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 627
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
Odder IGF (2)
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
22.
søndag
12.15
Ry Fodbold (2)
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2011) 5M - Forår 2022 • Pulje 711
Hou Hallen (Udendørs)
Odder IGF
Hou Hallen (Udendørs)
22.
søndag
15.00
Hedensted IF
Omklædningsrum 9
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2003-04) 11M - forår 2022 • Pulje 326
Hedensted Stadion
Bane 6
Odder IGF
Omklædningsrum 7
Hedensted Stadion
Bane 6
22.
søndag
16.00
TMG
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2022 • Pulje 41
Mårslet Stadion
3 (kunst)
Odder IGF
Mårslet Stadion
3 (kunst)
23.
mandag
19.00
Skødstrup SF
Omklædning Hjemmehold (St.)
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 9
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
Odder IGF
Omklædning Udehold (St.)
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
24.
tirsdag
19.00
Saxild IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.1 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 235
Saxild Skole
Odder IGF
Saxild Skole
26.
torsdag
15.30
IF Lyseng
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2022 • Pulje 4
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark
28.
lørdag
12.30
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.1 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 235
Højbo Stadion
Bane 2
Odder IGF
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 2
29.
søndag
11.20
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 518
AGF's anlæg - Fredensvang
Odder IGF (1)
AGF's anlæg - Fredensvang
29.
søndag
12.00
FC Århus Syd
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2006) 11M - forår 2022 • Pulje 832
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
29.
søndag
13.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 560
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
Odder IGF
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
30.
mandag
19.00
Sall
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 9
Sall Stadion
Odder IGF
Sall Stadion
30.
mandag
19.00
BMI
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 19
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
31.
tirsdag
17.00
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 142
Vestergadeanlægget
Kampbanen A2
Odder IGF
Vestergadeanlægget
Kampbanen A2
31.
tirsdag
18.00
ACFC
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 152
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
Odder IGF
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
31.
tirsdag
19.00
Ry Fodbold
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2022 • Pulje 41
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
Juni 2022
1.
onsdag
18.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 516
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
Odder IGF
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
1.
onsdag
19.00
HOG Hinnerup
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 5
E. Trasborg Park
Odder IGF
E. Trasborg Park
4.
lørdag
10.30
Hatting-Torsted Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 722
Nybolig Arena
Odder IGF
Nybolig Arena
4.
lørdag
13.30
Hovedgård/Søvind
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.1 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 235
Søvind Stadion
Odder IGF
Søvind Stadion
4.
lørdag
15.00
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2022 • Pulje 41
Højbo Stadion
Bane 1
Odder IGF
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 1
6.
mandag
13.00
Solbjerg IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 672
Lundbjergvang
Odder IGF
Lundbjergvang
6.
mandag
14.00
FC Århus Syd
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2003-04) 11M - forår 2022 • Pulje 326
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
Odder IGF
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
6.
mandag
19.00
Ry Fodbold
-
Kvinder
K+29
K+29 7M - Forår 2022 • Pulje 321
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
8.
onsdag
18.20
Ry Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 51
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
9.
torsdag
17.30
Løsning IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 74
Løsning Stadion
Odder IGF
Løsning Stadion
10.
fredag
19.00
Lemming IF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2022 • Pulje 4
Lemming Stadion
Odder IGF
Lemming Stadion
11.
lørdag
10.00
Stensballe IK
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 578
Stensballe Hallen
Odder IGF (1)
Stensballe Hallen
11.
lørdag
10.00
BMI (2)
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 627
Stilling Skole
Bane 6
Odder IGF (2)
Omklædningsrum 2
Stilling Skole
Bane 6
11.
lørdag
10.30
Hovedgaard IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 651
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Odder IGF
v/ Solbjergskolens Idrætshal
11.
lørdag
10.30
Horsens Nord
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2011) 8M - Forår 2022 • Pulje 40
Gedved Hallen - Udendørs
Odder IGF
Gedved Hallen - Udendørs
11.
lørdag
11.00
Løsning IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 722
Løsning Stadion
Odder IGF
Løsning Stadion
11.
lørdag
11.00
Rask Mølle OIF (U10)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B1 (2011) 8M - Forår 2022 • Pulje 13
Rask Mølle Stadion
Odder IGF
Rask Mølle Stadion
11.
lørdag
11.20
Solbjerg IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 596
Virring Stadion
Odder IGF
Virring Stadion
11.
lørdag
12.00
Solbjerg IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2011) 5M - Forår 2022 • Pulje 711
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Odder IGF
v/ Solbjergskolens Idrætshal
11.
lørdag
12.00
Solbjerg IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 533
Virring Stadion
Odder IGF
Virring Stadion
11.
lørdag
13.00
Stilling IF (2)
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 519
Stilling Skole
Bane 7
Odder IGF (2)
Omklædningsrum 2
Stilling Skole
Bane 7
11.
lørdag
15.30
Aarhus 1900
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2022 • Pulje 263
Fort Langenæs
Odder IGF
Fort Langenæs
12.
søndag
10.00
Funder GF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 628
Buskelundskolen
Odder IGF (1)
Buskelundskolen
12.
søndag
10.00
Hørning IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 758
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Odder IGF
v/ Solbjergskolens Idrætshal
12.
søndag
11.20
Ry Fodbold (2)
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 577
Højbo Stadion
Bane 5 A
Odder IGF (2)
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 5 A
12.
søndag
11.20
AGF, Aarhus
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 518
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
Odder IGF (1)
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
12.
søndag
12.00
Viby IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - forår 2022 • Pulje 456
Viby Idrætspark
Odder IGF
Viby Idrætspark
12.
søndag
12.00
Gauerslund IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 626
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 2- kamp 11 mands
Odder IGF
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 2- kamp 11 mands
12.
søndag
13.00
Ebeltoft IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2006) 11M - forår 2022 • Pulje 475
Ebeltoft Idrætscenter
Odder IGF
Ebeltoft Idrætscenter
12.
søndag
13.45
IF Lyseng (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 560
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark
12.
søndag
14.45
ASA, Aarhus
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2006) 11M - forår 2022 • Pulje 832
Robotize Park
Odder IGF
Robotize Park
12.
søndag
15.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 772
Grønløkke Stadion
Odder IGF
Grønløkke Stadion
12.
søndag
16.10
Hammel GF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 723
Assentoft Stadion
Odder IGF
Assentoft Stadion
13.
mandag
19.00
Korsholm IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 9
Norring Stadion
Odder IGF
Norring Stadion
13.
mandag
19.00
FC Kildevang
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 19
Mårslet Stadion
Odder IGF
Mårslet Stadion
13.
mandag
19.00
Solbjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 299
Lundbjergvang
Odder IGF
Lundbjergvang
15.
onsdag
18.00
Stensballe IK
-
Kvinder
K+29
K+29 7M - Forår 2022 • Pulje 321
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
15.
onsdag
18.30
BMI
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 152
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
16.
torsdag
17.30
Dronningborg B
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 51
Dronningborg Kunstgræsbane
Odder IGF
Dronningborg Kunstgræsbane
16.
torsdag
17.30
Søvind GIF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 74
Søvind Stadion
Odder IGF
Søvind Stadion
16.
torsdag
18.30
IF Lyseng
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2022 • Pulje 263
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark
18.
lørdag
10.30
Baunehøj FC
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 651
Hovedgård Idrætscenter
Odder IGF
Hovedgård Idrætscenter
18.
lørdag
11.00
Egebjerg IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 596
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
Odder IGF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
18.
lørdag
11.20
Virring Fodbold
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 533
Gylling Skole
Odder IGF
Gylling Skole
18.
lørdag
13.30
Galten FS
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2022 • Pulje 41
Jutlander Bank Park
Odder IGF
Jutlander Bank Park
18.
lørdag
14.00
Vejgaard B
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2021-22 • Pulje 4
Spar Nord Arena
Odder
Spar Nord Arena
18.
lørdag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 299
SuperBrugsen Kolt Park
Odder IGF
SuperBrugsen Kolt Park
19.
søndag
10.00
Solbjerg IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 627
Malling Skole
Odder IGF (2)
Malling Skole
19.
søndag
10.00
Ry Fodbold (2)
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2011) 5M - Forår 2022 • Pulje 711
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
19.
søndag
10.00
Harlev IK
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 723
NES Park
Odder IGF
NES Park
19.
søndag
10.40
Hatting-Torsted Fodbold
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 578
Hornsyld Idrætscenter
Odder IGF (1)
Hornsyld Idrætscenter
19.
søndag
11.00
ØBG Silkeborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 628
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Odder IGF (1)
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
19.
søndag
11.20
Solbjerg IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 758
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Odder IGF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
19.
søndag
12.00
BMI (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 577
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
Odder IGF (2)
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
19.
søndag
14.00
Lemvig GF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 516
Lemvig Stadion
Odder IGF
Lemvig Stadion
19.
søndag
14.10
IF Lyseng
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 518
Grønløkke Stadion
Odder IGF (1)
Grønløkke Stadion
21.
tirsdag
18.10
Juelsminde IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 519
Trailergaarden-Gantrup Arena
Odder IGF (2)
Trailergaarden-Gantrup Arena
22.
onsdag
18.00
Sabro IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B1 (2011) 8M - Forår 2022 • Pulje 13
Sabrohallen
Odder IGF
Sabrohallen
23.
torsdag
18.00
Hovedgård IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 142
Hovedgård Idrætscenter
Odder IGF
Hovedgård Idrætscenter
23.
torsdag
18.00
Hørning IF
Dame - Omklædningsrum hjemmehold Nr. 2
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 152
Højbo Stadion
Bane 2B
Odder IGF
Dame- Omklædningsrum udehold Nr. 1
Højbo Stadion
Bane 2B