Menu
UDE-kampe
November 2022
26.
lørdag
11.15
Aabyhøj IF
2 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 98
Aabyhøj Stadion
Kunstgræs
Odder IGF
Aabyhøj Stadion
Kunstgræs
26.
lørdag
11.30
Ry Fodbold
livescore
1 - 0
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2-3 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 120
Ry Fodbold Kunstgræsbane
Odder IGF (L3)
Ry Fodbold Kunstgræsbane
December 2022
3.
lørdag
09.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 79
Normal Arena, 8-mands (kunst)
Normal Arena (8 mands)
Odder IGF
Normal Arena, 8-mands (kunst)
Normal Arena (8 mands)
3.
lørdag
09.40
TMG (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 88
Stensballe Kunstgræs Arena
Odder IGF (1)
Stensballe Kunstgræs Arena
3.
lørdag
10.00
Solbjerg IF (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 35
Ry Fodbold Kunstgræsbane
Odder IGF (1)
Ry Fodbold Kunstgræsbane
3.
lørdag
11.00
SIF Assentoft
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 77
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Odder IGF (1)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
3.
lørdag
11.15
FC Skanderborg
-
Kvinder
U10
U10 Piger C Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 16
Normal Arena, 8-mands (kunst)
Normal Arena (8 mands)
Odder IGF
Normal Arena, 8-mands (kunst)
Normal Arena (8 mands)
3.
lørdag
12.00
ASA, Aarhus
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 81
Lyseng Kunstgræs
Odder IGF (2)
Lyseng Kunstgræs
3.
lørdag
12.15
Hover IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger C Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 16
Normal Arena, 8-mands (kunst)
Normal Arena (8 mands)
Odder IGF
Normal Arena, 8-mands (kunst)
Normal Arena (8 mands)
3.
lørdag
12.20
Hasle B
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 77
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Odder IGF (1)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
4.
søndag
10.00
BMI (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 129
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
Odder IGF (2)
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
4.
søndag
10.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 97
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Odder IGF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
4.
søndag
11.45
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 66
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Odder IGF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
4.
søndag
12.30
Lisbjerg FC
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 44
tst Kunstgræsbane
Odder IGF
tst Kunstgræsbane
4.
søndag
12.40
Stavtrup IF (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 50
SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
Odder IGF (2)
SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
4.
søndag
13.20
Stjær B
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 50
SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
Odder IGF (2)
SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
4.
søndag
14.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - efterår 2022 • Pulje 614
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
Odder IGF
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
4.
søndag
14.00
Viby IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 44
tst Kunstgræsbane
Odder IGF
tst Kunstgræsbane
10.
lørdag
09.30
Nr. Snede GF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 110
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
09.50
FC Horsens
-
Kvinder
U8
U8 Piger C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 114
tst Aktivcenter
Odder IGF
tst Aktivcenter
10.
lørdag
10.30
Riis Tebstrup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 110
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
10.40
Sabro IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger C INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 114
tst Aktivcenter
Odder IGF
tst Aktivcenter
10.
lørdag
11.20
Hatting-Torsted Fodbold (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
12.20
AC Norddjurs
-
Herrer
Senior
Herresenior Liga 3 INDE (10/12-2022) • Pulje 3
tst Aktivcenter
Odder IGF (1)
tst Aktivcenter
10.
lørdag
12.44
Kolding B (2)
-
Herrer
Senior
Herresenior Liga 3 INDE (10/12-2022) • Pulje 3
tst Aktivcenter
Odder IGF (1)
tst Aktivcenter
10.
lørdag
13.00
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 104
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
14.00
ASA, Aarhus
-
Herrer
Senior
Herresenior Liga 3 INDE (10/12-2022) • Pulje 115
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
14.51
HEI
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 99
Egelund Idrætscenter (Indendørs)
Odder IGF
Egelund Idrætscenter (Indendørs)
10.
lørdag
15.12
Ladsholdet
-
Herrer
Senior
Herresenior Liga 3 INDE (10/12-2022) • Pulje 115
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
10.
lørdag
16.11
TMG
-
Herrer
U8
U8 Drenge A INDE (2015) - (10/12-2022) • Pulje 99
Egelund Idrætscenter (Indendørs)
Odder IGF
Egelund Idrætscenter (Indendørs)
11.
søndag
09.00
Hou Og Omegns IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
09.36
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
Odder IGF
KHIF Hallen
11.
søndag
09.54
Hedensted IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
Odder IGF
KHIF Hallen
11.
søndag
10.40
Hovedgård IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 91
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
10.42
FC Horsens (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (11/12-2022) • Pulje 127
KHIF Hallen
Odder IGF
KHIF Hallen
11.
søndag
11.40
Stilling IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 84
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
13.20
Auning IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 84
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
14.20
Stensballe IK
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 82
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
11.
søndag
15.20
Hatting-Torsted Fodbold
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (11/12-2022) • Pulje 82
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
Januar 2023
21.
lørdag
11.00
FC Horsens
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 56
Designa Arena
Odder IGF
Designa Arena
28.
lørdag
11.30
Hatting-Torsted Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 43
Nybolig Kunstarena
Odder IGF
Nybolig Kunstarena
28.
lørdag
13.00
VSK Aarhus
-
Herrer
Senior
Herre Division / Træningskamp • Træningskamp
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Odder IGF
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
29.
søndag
13.00
Hatting-Torsted Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 19
Nybolig Kunstarena
Odder IGF
Nybolig Kunstarena
Februar 2023
4.
lørdag
12.30
Vinding SF
6
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 56
Vinding Kunstgræsbane
4
Odder IGF
1
Vinding Kunstgræsbane
4
4.
lørdag
14.30
Hedensted IF
-
Herrer
Senior
Herre Danmarksserien / Træningskamp • Træningskamp
Hedensted Stadion Kunstgræs
Odder IGF
Hedensted Stadion Kunstgræs
11.
lørdag
11.00
Fårvang IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (10) 8M - Vinterturnering • Pulje 22
Fårvang Stadion
Odder IGF
Fårvang Stadion
11.
lørdag
13.00
Aarhus Fremad
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 98
Riisvangen Stadion
Odder IGF
Riisvangen Stadion
12.
søndag
10.45
FC Silkeborg
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2-3 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 120
Buskelund Kunstgræsbane
Odder IGF (L3)
Buskelund Kunstgræsbane
19.
søndag
14.00
Stensballe IK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 19
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
Marts 2023
4.
lørdag
10.15
HOG Hinnerup
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (10) 8M - Vinterturnering • Pulje 22
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Odder IGF
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
4.
lørdag
14.00
FC Århus Syd
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 76
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
Odder IGF
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
5.
søndag
11.00
Hedensted IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 43
Hedensted Stadion Kunstgræs
Odder IGF
Hedensted Stadion Kunstgræs
April 2023
26.
onsdag
19.00
Kristrup B
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
Kristrup Stadion
Odder IGF
Kristrup Stadion
Maj 2023
1.
mandag
19.00
AGF, Aarhus
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 19
AGF's anlæg - Fredensvang
Odder IGF
AGF's anlæg - Fredensvang
10.
onsdag
19.00
AGF, Aarhus
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
AGF's anlæg - Fredensvang
Odder IGF
AGF's anlæg - Fredensvang
15.
mandag
19.00
Aabyhøj IF
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 19
Aabyhøj Stadion
Odder IGF
Aabyhøj Stadion
24.
onsdag
19.00
IF Lyseng (2)
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands • Kreds 10
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark