Menu
Generelt - klubben 19. juni kl. 23:15
Vinderne er ......... OdderChancen 2024 ...... se vindernumrene her for Odder Chancen 2024
Danmarksserien
14. november kl. 10:32 DANMARKSSERIEN - EPILOG 2023
Generelt - klubben
20. oktober kl. 11:55 ODDER STØTTER BRYSTERNE
Danmarksserien
16. oktober kl. 14:44 STATUS PÅ DANMARKSSERIEN
Senior nyheder
15. oktober kl. 11:49 JEG TØR NÆSTEN IKKE SIGE DET
Kampe
Juli 2024
18.
torsdag
18.30
Odder IGF (4)
-
Herrer
Senior
Herre Division / Træningskamp • Træningskamp
Spektrum Odder
Skive IK (7)
Spektrum Odder
23.
tirsdag
20.00
Odder IGF (2)
-
Herrer
Senior
Herre Division / Træningskamp • Træningskamp
Spektrum Odder
IF Lyseng (7)
Spektrum Odder
30.
tirsdag
18.30
Odder IGF (3)
-
Herrer
Senior
Herre Division / Træningskamp • Træningskamp
Spektrum Odder
Hobro IK (3)
Spektrum Odder
August 2024
2.
fredag
19.00
Odder
-
Herrer
Senior
3. Division - Grundspil 2024/25 • Pulje 1
Spektrum Odder
Brabrand
Spektrum Odder
4.
søndag
12.00
VSK Aarhus (5)
-
Herrer
Senior
Herre Jyllandsserien / Træningskamp • Træningskamp
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Odder IGF (7)
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
6.
tirsdag
18.00
Odder
-
Herrer
Senior
Oddset Pokalen 2024/25 • Pulje 1
Spektrum Odder
VSK Århus
Spektrum Odder
10.
lørdag
14.00
Young Boys FD
-
Herrer
Senior
3. Division - Grundspil 2024/25 • Pulje 1
Søholt Idrætspark
Odder
Søholt Idrætspark
10.
lørdag
15.00
Aabenraa BK
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 • Pulje 5
Aabenraa Stadion
Odder IGF
Aabenraa Stadion
11.
søndag
13.00
FC Bøgeskov
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 • Pulje 82
Bøgeskov Idrætsanlæg
Odder IGF
Bøgeskov Idrætsanlæg
12.
mandag
18.30
Enner Mark
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7:7 - Efterår 2024 • Pulje 144
Statsfængslet Østjylland Enner
Odder IGF
Statsfængslet Østjylland Enner
12.
mandag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+65
ØOB Oldboys 65 år 7:7 Efterår 24 • Kreds 19
Spektrum Odder
AGF, Aarhus
Spektrum Odder
14.
onsdag
18.00
Resenbro UIF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 561
Resenbro Skole
Odder IGF
Resenbro Skole
14.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+32
M+32 7:7 - Efterår 2024 • Pulje 151
Spektrum Odder
Fuglebakken KFUM (1)
Spektrum Odder
14.
onsdag
19.00
HEI (2)
-
Kvinder
K+29
K+29 7:7 - Efterår 2024 • Pulje 340
Invita Arena, Skæring
Odder IGF
Invita Arena, Skæring
14.
onsdag
19.00
Galten FS
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11:11 Efterår 24 • Kreds 10
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Odder IGF
Sparekassen Danmark Park (Galten)
15.
torsdag
18.00
Odder IGF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 627
Spektrum Odder
Hørning IF
Spektrum Odder
15.
torsdag
18.30
Odder IGF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 407
Hou Skole
Kolind/Perstrup IF
Hou Skole
16.
fredag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 • Pulje 82
Spektrum Odder
Hørning IF
Spektrum Odder
17.
lørdag
09.45
AGF, Aarhus (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 • Pulje 25
AGF's anlæg - Fredensvang
Odder IGF
AGF's anlæg - Fredensvang
17.
lørdag
10.30
Odder IGF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 84
Spektrum Odder
Virring Fodbold
Spektrum Odder
17.
lørdag
13.00
FC Aarhus Syd
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 937
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
17.
lørdag
13.00
Odder
-
Herrer
Senior
3. Division - Grundspil 2024/25 • Pulje 1
Spektrum Odder
Holbæk B&I
Spektrum Odder
17.
lørdag
15.30
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 • Pulje 5
Spektrum Odder
Sædding/G IF
Spektrum Odder
18.
søndag
10.00
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 2
Højbo Stadion
Bane 2A
Odder IGF
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 2A
18.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 31
Spektrum Odder
Stilling IF
Spektrum Odder
18.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 530
Spektrum Odder
Hørning IF
Spektrum Odder
18.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 964
Spektrum Odder
Ry Fodbold
Spektrum Odder
18.
søndag
11.00
Odder IGF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 889
Spektrum Odder
Vinding SF
Spektrum Odder
18.
søndag
11.00
FC Skanderborg
Fælleden Pavillon nr. 1
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 660
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
Odder IGF
Fælleden Hal 3 nr. 11
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
18.
søndag
11.15
Odder IGF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 19
Spektrum Odder
Silkeborg IF
Spektrum Odder
18.
søndag
11.15
Odder IGF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 47
Spektrum Odder
Rask Mølle OIF
Spektrum Odder
18.
søndag
12.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 • Pulje 41
Spektrum Odder
FC Skanderborg
Spektrum Odder
18.
søndag
12.15
IF Lyseng
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 738
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark
18.
søndag
12.30
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 • Pulje 779
Spektrum Odder
BK 22
Spektrum Odder
18.
søndag
12.30
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 759
Spektrum Odder
Stilling IF
Spektrum Odder
18.
søndag
13.00
Odder IGF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 492
Spektrum Odder
Virring Fodbold
Spektrum Odder
18.
søndag
14.00
Odder IGF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 467
Spektrum Odder
Ammitsbøl/Egtved
Spektrum Odder
18.
søndag
15.30
Odder IGF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 333
Spektrum Odder
Hørning IF
Spektrum Odder
19.
mandag
19.00
Odder IGF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 • Pulje 286
Spektrum Odder
IF Lyseng
Spektrum Odder
19.
mandag
19.00
Ørsted IF
-
Herrer
M+65
ØOB Oldboys 65 år 7:7 Efterår 24 • Kreds 19
Ørsted Stadion
Odder IGF
Ørsted Stadion
19.
mandag
20.10
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 • Pulje 149
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Virring Fodbold
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
21.
onsdag
18.30
Bjerre Herred Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 492
Hornsyld Idrætscenter
Odder IGF
Hornsyld Idrætscenter
21.
onsdag
19.00
Korning IF
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7:7 - Efterår 2024 • Pulje 144
Korning Stadion
Odder IGF
Korning Stadion
21.
onsdag
19.00
Virring Fodbold
-
Herrer
M+32
M+32 7:7 - Efterår 2024 • Pulje 151
Virring Stadion
Odder IGF
Virring Stadion
21.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Kvinder
K+29
K+29 7:7 - Efterår 2024 • Pulje 340
Spektrum Odder
Ry Fodbold
Spektrum Odder
21.
onsdag
19.00
Stensballe IK
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 316
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
21.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11:11 Efterår 24 • Kreds 10
Spektrum Odder
Brabrand IF
Spektrum Odder
22.
torsdag
18.30
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 561
Højbo Stadion
Bane 2
Odder IGF
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 2
22.
torsdag
18.45
FC Horsens
Omkl.18
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 • Pulje 5
Designa Arena
Bane 6 - Opvisning
Odder IGF
Omkl.21
Designa Arena
Bane 6 - Opvisning
22.
torsdag
19.00
Stensballe IK
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 • Pulje 41
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
22.
torsdag
19.00
Hovedgård/Søvind (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 • Pulje 82
Søvind Stadion
Odder IGF
Søvind Stadion
24.
lørdag
10.00
TMG
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 84
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
Odder IGF
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
24.
lørdag
10.30
FC Silkeborg
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 964
Buskelundskolen
Odder IGF
Buskelundskolen
24.
lørdag
13.00
Odder IGF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 937
Spektrum Odder
Team HSR
Spektrum Odder
24.
lørdag
14.00
Stensballe IK
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 333
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
24.
lørdag
14.00
Sundby Bk.
-
Herrer
Senior
3. Division - Grundspil 2024/25 • Pulje 1
Sundby Idrætspark
Odder
Sundby Idrætspark
25.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 2
Spektrum Odder
Ry Fodbold
Spektrum Odder
25.
søndag
10.00
Jelling fS
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 467
Jelling Stadion (Kunstgræs)
Odder IGF
Jelling Stadion (Kunstgræs)
25.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 530
Spektrum Odder
Horsens Nord
Spektrum Odder
25.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 • Pulje 25
Spektrum Odder
FC Skanderborg
Spektrum Odder
25.
søndag
11.00
IVF, Århus
-
Herrer
U11
U11 Drenge C1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 19
Tovshøjskolen
Odder IGF
Tovshøjskolen
25.
søndag
11.00
Fuglebakken KFUM
Omkl 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 31
Højlyngen
Bane 2B
Odder IGF
Omkl 1
Højlyngen
Bane 2B
25.
søndag
11.00
Kristrup B
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 407
Kristrup Stadion
Odder IGF
Kristrup Stadion
25.
søndag
11.30
AGF, Aarhus
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 627
AGF's anlæg - Fredensvang
Odder IGF
AGF's anlæg - Fredensvang
25.
søndag
11.30
FC Århus Syd
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 889
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
Odder IGF
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
25.
søndag
13.00
FC Århus Syd
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 • Pulje 286
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
Odder IGF
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
25.
søndag
13.00
TMG
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 • Pulje 779
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
Odder IGF
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
25.
søndag
13.00
Ry Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 759
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
25.
søndag
13.00
Aabyhøj IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 660
Aabyhøj Stadion
Odder IGF
Aabyhøj Stadion
25.
søndag
14.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 • Pulje 5
Spektrum Odder
FC Sønderborg
Spektrum Odder
25.
søndag
16.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 • Pulje 82
Spektrum Odder
Kolt/Hasselager IF
Spektrum Odder
25.
søndag
16.00
Odder IGF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 316
Spektrum Odder
Jelling fS
Spektrum Odder
26.
mandag
17.00
Horsens Freja
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 47
JPI Park (Freja)
Odder IGF
JPI Park (Freja)
26.
mandag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+65
ØOB Oldboys 65 år 7:7 Efterår 24 • Kreds 19
Spektrum Odder
Galten FS
Spektrum Odder
26.
mandag
20.10
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 • Pulje 149
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Solbjerg IF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
27.
tirsdag
18.30
Odder IGF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 333
Spektrum Odder
Hatting-Torsted Fodbold
Spektrum Odder
27.
tirsdag
18.30
Odder IGF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 964
Spektrum Odder
Harlev IK
Spektrum Odder
27.
tirsdag
18.30
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 738
Spektrum Odder
FC Skanderborg
Spektrum Odder
27.
tirsdag
18.45
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 • Pulje 41
Højbo Stadion
Bane 1
Odder IGF
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 1
27.
tirsdag
19.30
Horsens fS
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 492
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
Odder IGF
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
28.
onsdag
17.30
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 • Pulje 779
Spektrum Odder
BMI
Spektrum Odder
28.
onsdag
17.30
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 759
Spektrum Odder
Stensballe IK
Spektrum Odder
28.
onsdag
18.00
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 • Pulje 25
Spektrum Odder
IF Lyseng
Spektrum Odder
28.
onsdag
18.30
Odder IGF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 316
Spektrum Odder
Horsens fS
Spektrum Odder
28.
onsdag
18.30
Odder IGF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 467
Spektrum Odder
FC Skanderborg
Spektrum Odder
28.
onsdag
18.30
Stensballe IK
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 889
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
28.
onsdag
18.45
Samsø IK
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 937
Tranebjerg Stadion
Odder IGF
Tranebjerg Stadion
28.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7:7 - Efterår 2024 • Pulje 144
Spektrum Odder
Højen G&U
Spektrum Odder
28.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+32
M+32 7:7 - Efterår 2024 • Pulje 151
Spektrum Odder
Solbjerg IF
Spektrum Odder
28.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11:11 Efterår 24 • Kreds 10
Spektrum Odder
IF Lyseng
Spektrum Odder
28.
onsdag
19.30
Odder IGF
-
Kvinder
K+29
K+29 7:7 - Efterår 2024 • Pulje 340
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
IF Mols
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
29.
torsdag
18.30
Odder IGF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 407
Hou Skole
VSK Aarhus
Hou Skole
;
;
Luk