Menu

Fodbold for små børn og forældrenes rolle

Børnefodbold og forældrenes rolle i og omkring træningen i Odder IGF Fodbold.
Lidt om træningen

Børnetræningen i Odder IGF er i høj grad bygget op omkring fodboldleg mellem børn og forældre. Fokus er på glæde og et trygt miljø, mens målet er udvikling af bevægelse, koordination og begyndende boldmestering. Der arbejdes på at gøre spilleren ”ven med bolden”.

Der er altid én bold til hvert barn, da vi ønsker børnene opnår mange boldberøringer, som en del af legen med bolden. Forældrene forventes at tage andel, bidrage og vejlede omkring træning og kampe.

En del af træningen kan bestå af små-kampe, som typisk vil være 3 mod 3 – med fokus på mange berøringer og enkle spilsituationer. Resultatet er ikke det vigtigste. Børnene skal roses og gå hjem med positive oplevelser i rygsækken.

Sæsonen:
I Odder IGF spiller vi fodbold året rundt. Træning og kampe er opdelt i tre perioder, hvor efterår samt forår/sommer er udendørs, mens vintertræning for de yngste børn foregår indendørs i Spektrums varme rammer. Alt sammen er en del af vores kontingent, som betales halvårligt.

Sæsonstart udendørs:

 Opstart efter skolernes sommerferie (primo august)

Indendørs i Spektrum:

 Fra uge 43 (efter efterårsferien)

 til 1. april

Sæsonstart Udendørs

 fra 1. april (når græsbanerne åbner)

 til skolernes sommerferie


Store legesyge fodboldhilsner
Odder IGF Fodbold
#ViErOdder

Klubnyt 03. april kl. 17:17
GåFodbold ..... motion for ALLE
Danmarksserien
14. november kl. 10:32 DANMARKSSERIEN - EPILOG 2023
Generelt - klubben
20. oktober kl. 11:55 ODDER STØTTER BRYSTERNE
Danmarksserien
16. oktober kl. 14:44 STATUS PÅ DANMARKSSERIEN
Senior nyheder
15. oktober kl. 11:49 JEG TØR NÆSTEN IKKE SIGE DET
Kampe
April 2024
22.
mandag
18.30
Odder IGF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
Silkeborg IF Q
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
22.
mandag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+32
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
Spektrum Odder
Bane 6 - 7-mands
Virring Fodbold
Spektrum Odder
Bane 6 - 7-mands
23.
tirsdag
18.00
Odder IGF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
Ry Fodbold
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
23.
tirsdag
18.00
Horsens Nord
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 488
Trailergaarden-Gantrup Arena
Stadion
Odder IGF
Trailergaarden-Gantrup Arena
Stadion
24.
onsdag
17.45
Stavtrup IF
Omklædning 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 3B mod tennis
Odder IGF
Omklædning 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 3B mod tennis
24.
onsdag
19.00
IF Midtdjurs
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Ryomgård Stadion
Odder IGF
Ryomgård Stadion
24.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 18
Spektrum Odder
Bane 6 - 7-mands
AIA/Tranbjerg
Spektrum Odder
Bane 6 - 7-mands
24.
onsdag
19.00
Egebjerg IF
Omklædning 1 - pige
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
Egebjerghallen
Skolebane 1 - 11-mands
Odder IGF
Omklædning 2 - pige
Egebjerghallen
Skolebane 1 - 11-mands
24.
onsdag
19.00
Brabrand IF
Omkl. 3
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Skolen
Odder IGF
Omkl. 4
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Skolen
24.
onsdag
19.00
Korning IF
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
Korning Stadion
Odder IGF
Korning Stadion
24.
onsdag
19.00
Stensballe IK
Omklædning 6
-
Kvinder
K+29
K+29 7:7 - Forår 2024 • Pulje 341
Stensballe Hallen
Stensballe Kunstgræs Arena
Odder IGF
Omklædning 5
Stensballe Hallen
Stensballe Kunstgræs Arena
26.
fredag
18.30
FC Bøgeskov
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
Bøgeskov Idrætsanlæg
Odder IGF
Bøgeskov Idrætsanlæg
26.
fredag
18.30
Tjørring IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Hessel Arena (Tjørring)
Odder IGF
Hessel Arena (Tjørring)
26.
fredag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 337
Spektrum Odder
Bane 2 - Kampbane
SS Skjold
Spektrum Odder
Bane 2 - Kampbane
27.
lørdag
10.00
Odder IGF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 4
Spektrum Odder
AIA/Tranbjerg
Spektrum Odder
27.
lørdag
10.00
Ry Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
27.
lørdag
10.30
Odder IGF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 4
Spektrum Odder
IF Lyseng (1)
Spektrum Odder
27.
lørdag
11.00
Odder IGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 540
Spektrum Odder
Bane 2 - Kampbane
Hørning IF
Spektrum Odder
Bane 2 - Kampbane
27.
lørdag
11.00
IF Lyseng (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 4
Spektrum Odder
Odder IGF (2)
Spektrum Odder
27.
lørdag
11.00
IF Lyseng (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 4
Spektrum Odder
Odder IGF (1)
Spektrum Odder
27.
lørdag
11.15
TMG
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 41
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3A (kunst)
Odder IGF
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3A (kunst)
27.
lørdag
12.00
Odder IGF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 4
Spektrum Odder
Odder IGF (2)
Spektrum Odder
27.
lørdag
13.00
Odder
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
OKS
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
27.
lørdag
15.15
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
ASA, Aarhus
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
28.
søndag
10.00
Søvind GIF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
Søvind Stadion
Odder IGF
Søvind Stadion
28.
søndag
10.00
TMG
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3A (kunst)
Odder IGF
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3A (kunst)
28.
søndag
10.00
Helsted Fremad IF
Omklædning 2
-
Kvinder
U12
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 77
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 1
Odder IGF
Omklædning 3
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 1
28.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 20
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
Hørning IF
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
28.
søndag
11.00
Viby IF (3)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
Viby Idrætspark
Odder IGF
Viby Idrætspark
28.
søndag
11.00
Team VAB
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
Askov Stadion
Odder IGF
Askov Stadion
28.
søndag
12.00
IF Lyseng
-
Kvinder
U11
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark
28.
søndag
12.30
FC Aarhus Syd
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 750
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
28.
søndag
13.00
Hornslet IF (2)
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Hornslet Stadion
Opvisningsbanen - bane 1
Odder IGF
Hornslet Stadion
Opvisningsbanen - bane 1
28.
søndag
13.15
Odder IGF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 45
Spektrum Odder
Bane 6 - 7-mands
TMG
Spektrum Odder
Bane 6 - 7-mands
28.
søndag
14.00
Solbjerg IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 488
Lundbjergvang
Odder IGF
Lundbjergvang
29.
mandag
17.15
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 750
SuperBrugsen Kolt Park
Odder IGF
SuperBrugsen Kolt Park
29.
mandag
17.45
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
Grønløkke Stadion
Odder IGF
Grønløkke Stadion
29.
mandag
20.10
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Egebjerg IF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Maj 2024
1.
onsdag
17.30
Odder IGF (2)
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
Spektrum Odder
Kolt/Hasselager IF
Spektrum Odder
1.
onsdag
18.30
BUF Horsens
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 641
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
Odder IGF (1)
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
1.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Spektrum Odder
Kristrup B
Spektrum Odder
1.
onsdag
19.00
Voerladegaard IF
-
Herrer
M+32
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
Voerladegård Stadion
Odder IGF
Voerladegård Stadion
1.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Kvinder
K+29
K+29 7:7 - Forår 2024 • Pulje 341
Spektrum Odder
Ry Fodbold
Spektrum Odder
2.
torsdag
18.00
Odder IGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
Spektrum Odder
Horsens fS
Spektrum Odder
2.
torsdag
18.30
FC Horsens
Omkl.24
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 540
Designa Arena
Bane 1 - 11:11
Odder IGF
Omkl.25
Designa Arena
Bane 1 - 11:11
2.
torsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Stilling IF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
3.
fredag
17.30
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 750
Spektrum Odder
Horsens Nord
Spektrum Odder
3.
fredag
19.00
Esbjerg fB
Omkl. 4
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
Bane 5
Odder IGF
Omkl. 2
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
Bane 5
3.
fredag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Spektrum Odder
Horsens fS
Spektrum Odder
3.
fredag
19.00
Bjerre M 2000
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
Millennium Park
Odder IGF
Millennium Park
4.
lørdag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
Spektrum Odder
FC Horsens
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.00
Stilling IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 25
Gedved Hallen - Udendørs
Odder IGF
Gedved Hallen - Udendørs
4.
lørdag
10.00
Egebjerg IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 72
Vestergadeanlægget
Lysbanen C1
Odder IGF
Vestergadeanlægget
Lysbanen C1
4.
lørdag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 136
Aabyhøj Stadion
AGF, Aarhus
Aabyhøj Stadion
4.
lørdag
10.00
Odder IGF (3)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Odder IGF (1)
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 53
v/ Solbjergskolens Idrætshal
BMI (3)
v/ Solbjergskolens Idrætshal
4.
lørdag
10.15
FC Horsens
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Odder IGF (2)
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.15
Odder IGF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Stilling IF (1)
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.15
Stilling IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Odder IGF (3)
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.15
Solbjerg IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 53
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Odder IGF
v/ Solbjergskolens Idrætshal
4.
lørdag
10.30
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U8
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 136
Aabyhøj Stadion
Odder IGF
Aabyhøj Stadion
4.
lørdag
10.30
Odder IGF (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Stilling IF (2)
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.30
Odder IGF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Stilling IF (3)
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.30
Stilling IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Odder IGF (3)
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.40
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 25
Gedved Hallen - Udendørs
Galten FS
Gedved Hallen - Udendørs
4.
lørdag
10.40
Odder IGF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 72
Vestergadeanlægget
Lysbanen C1
Horsens fS
Vestergadeanlægget
Lysbanen C1
4.
lørdag
10.40
Riis Tebstrup IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 87
Lund Stadion
Odder IGF
Lund Stadion
4.
lørdag
10.40
Hatting-Torsted Fodbold
-
Kvinder
U9
U9 Piger B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 232
Buskelundskolen
Odder IGF
Buskelundskolen
4.
lørdag
10.40
Solbjerg IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 53
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Odder IGF
v/ Solbjergskolens Idrætshal
4.
lørdag
10.55
Odder IGF (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Stilling IF (1)
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.55
FC Horsens
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Odder IGF (3)
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.55
Stilling IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Odder IGF (1)
Spektrum Odder
4.
lørdag
10.55
Odder IGF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 53
v/ Solbjergskolens Idrætshal
BMI (4)
v/ Solbjergskolens Idrætshal
4.
lørdag
11.00
Aabyhøj IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 136
Aabyhøj Stadion
Odder IGF
Aabyhøj Stadion
4.
lørdag
11.10
Odder IGF (3)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Stilling IF (2)
Spektrum Odder
4.
lørdag
11.10
Odder IGF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
FC Horsens
Spektrum Odder
4.
lørdag
11.10
Stilling IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Odder IGF (2)
Spektrum Odder
4.
lørdag
11.20
Odder IGF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 87
Lund Stadion
Lund IF (1)
Lund Stadion
4.
lørdag
11.20
Odder IGF
-
Kvinder
U9
U9 Piger B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 232
Buskelundskolen
ØBG Silkeborg
Buskelundskolen
4.
lørdag
11.25
Odder IGF (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 12
Spektrum Odder
Odder IGF (1)
Spektrum Odder
4.
lørdag
12.45
Bredballe IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 337
BAUHAUS Park - Hældager
Græs-1
Odder IGF
BAUHAUS Park - Hældager
Græs-1
4.
lørdag
13.30
Marienlyst
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
Marienlystcentret
Odder
Marienlystcentret
4.
lørdag
15.15
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
Spektrum Odder
FC Århus Syd
Spektrum Odder
5.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
Spektrum Odder
Hovedgaard IF
Spektrum Odder
5.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Spektrum Odder
Virring Fodbold
Spektrum Odder
5.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 38
INOX Park
Ry Fodbold
INOX Park
5.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj • Pulje 64
JPI Park (Freja)
Bredballe IF
JPI Park (Freja)
5.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 101
Spektrum Odder
Virring Fodbold
Spektrum Odder
5.
søndag
10.00
Horsens fS
-
Herrer
U8
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 163
Jacobsen Plus - Arena
Odder IGF
Jacobsen Plus - Arena
5.
søndag
10.30
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 163
Jacobsen Plus - Arena
Stilling IF
Jacobsen Plus - Arena
5.
søndag
10.40
Silkeborg IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 38
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
5.
søndag
10.40
Horsens Freja
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (2015) 5:5 -Søn. d. 5. maj • Pulje 64
JPI Park (Freja)
Odder IGF
JPI Park (Freja)
5.
søndag
11.00
Harlev IK
Omklædning 7
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Meny Harlev Stadion
Odder IGF (2)
Omklædning 8
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Meny Harlev Stadion
5.
søndag
11.00
ACFC
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 45
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
Odder IGF
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
5.
søndag
11.00
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 163
Jacobsen Plus - Arena
TMG
Jacobsen Plus - Arena
5.
søndag
11.15
Odder IGF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
Spektrum Odder
IF Lyseng
Spektrum Odder
5.
søndag
11.15
Odder IGF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 41
Spektrum Odder
Hedensted IF
Spektrum Odder
5.
søndag
11.20
BMI
-
Herrer
U9
U9 Drenge C1(2015) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 101
Spektrum Odder
Odder IGF
Spektrum Odder
5.
søndag
11.30
Odder IGF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
Spektrum Odder
Stensballe IK
Spektrum Odder
5.
søndag
12.00
VRI
-
Kvinder
U12
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 77
NES Park
Odder IGF
NES Park
5.
søndag
12.30
Odder IGF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
Spektrum Odder
Ry Fodbold
Spektrum Odder
5.
søndag
12.30
Odder IGF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
Spektrum Odder
Sønderborg B
Spektrum Odder
5.
søndag
13.00
Odder IGF (1)
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 641
Spektrum Odder
Hatting-Torsted Fodbold
Spektrum Odder
5.
søndag
14.00
VRI (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 120
NES Park
Odder IGF
NES Park
5.
søndag
14.30
Odder IGF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 488
Spektrum Odder
Bjerre Herred Fodbold
Spektrum Odder
5.
søndag
14.30
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 120
NES Park
Aabyhøj IF
NES Park
5.
søndag
15.00
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 120
NES Park
Vorup FB
NES Park
5.
søndag
16.00
Odder IGF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Ry Fodbold
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
5.
søndag
16.00
Odder IGF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Spektrum Odder
FC Skanderborg
Spektrum Odder
6.
mandag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+32
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
Spektrum Odder
BUF Horsens (2)
Spektrum Odder
6.
mandag
20.10
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Gylling B
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
7.
tirsdag
17.30
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
Spektrum Odder
Bane 16 - Trænings- og kampbane
FC Aarhus Syd
Spektrum Odder
Bane 16 - Trænings- og kampbane
7.
tirsdag
18.00
Viborg Q
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
Liseborgcentret
Odder IGF
Liseborgcentret
7.
tirsdag
19.00
FC Silkeborg
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
Hvinningdal Skole
Odder IGF
Hvinningdal Skole
8.
onsdag
18.00
IF Midtdjurs
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Ryomgård Stadion
Odder IGF
Ryomgård Stadion
8.
onsdag
18.00
Odder IGF (2)
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
Spektrum Odder
Bane 16 - Trænings- og kampbane
tst Fodbold
Spektrum Odder
Bane 16 - Trænings- og kampbane
8.
onsdag
19.00
Aabyhøj IF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Aabyhøj Stadion
Odder IGF
Aabyhøj Stadion
8.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 18
Spektrum Odder
Auning IF
Spektrum Odder
8.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
Spektrum Odder
Give Fremad
Spektrum Odder
8.
onsdag
19.00
Prügelknabe IK
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
Rosenvangsskolen
Odder IGF
Rosenvangsskolen
8.
onsdag
19.00
FC Skanderborg
Fælleden Pavillon nr. 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
Odder IGF
Fælleden Hallen nr. 2
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden kunstgræsbane
8.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
Spektrum Odder
Bjerre Herred Fodbold
Spektrum Odder
8.
onsdag
19.00
BMI
-
Kvinder
K+29
K+29 7:7 - Forår 2024 • Pulje 341
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
9.
torsdag
12.00
Odder IGF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Spektrum Odder
Tjørring IF
Spektrum Odder
9.
torsdag
18.30
Horsens fS (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Odder IGF
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
11.
lørdag
13.00
Odder
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
Spektrum Odder
Horsens fS
Spektrum Odder
11.
lørdag
13.45
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 540
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
Odder IGF
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Normal Arena (11 mands)
11.
lørdag
15.15
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
Spektrum Odder
Kolding B
Spektrum Odder
12.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 750
Spektrum Odder
Kolt/Hasselager IF
Spektrum Odder
12.
søndag
11.30
Ommersyssel IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
Havndal Stadion
Odder IGF
Havndal Stadion
12.
søndag
11.30
Odder IGF (1)
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 641
Spektrum Odder
Bjerre Herred Fodbold
Spektrum Odder
12.
søndag
13.00
AGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
AGF's anlæg - Fredensvang
Odder IGF
AGF's anlæg - Fredensvang
12.
søndag
13.00
Odder IGF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 488
Spektrum Odder
Hover IF
Spektrum Odder
12.
søndag
14.00
Viby IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
Viby Idrætspark
Odder IGF
Viby Idrætspark
12.
søndag
14.00
FC Kolding Nord
Omklædning 1
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Lyshøjskolen
Bane 3 Opvisningsbanen
Odder IGF
Omklædning 4
Lyshøjskolen
Bane 3 Opvisningsbanen
12.
søndag
16.00
Engum UI
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 337
Engum Kunstgræs
Odder IGF
Engum Kunstgræs
13.
mandag
19.00
Odder IGF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
Spektrum Odder
FC Horsens
Spektrum Odder
14.
tirsdag
18.00
tst Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
Tilst Idrætsanlæg (tst)
Odder IGF (2)
Tilst Idrætsanlæg (tst)
15.
onsdag
18.00
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Højbo Stadion
Bane 1
Odder IGF
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 1
15.
onsdag
18.00
Odder IGF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Spektrum Odder
AC Norddjurs
Spektrum Odder
15.
onsdag
18.30
Hatting-Torsted Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
Hatting Stadion
Odder IGF
Hatting Stadion
15.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Spektrum Odder
IF Lyseng (2)
Spektrum Odder
15.
onsdag
19.00
Aabyhøj IF
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 18
Aabyhøj Stadion
Odder IGF
Aabyhøj Stadion
15.
onsdag
19.00
BUF Horsens (2)
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
Odder IGF
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
15.
onsdag
19.00
Gylling B
-
Herrer
M+32
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
Gylling Skole
Odder IGF
Gylling Skole
15.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Kvinder
K+29
K+29 7:7 - Forår 2024 • Pulje 341
Spektrum Odder
HEI (2)
Spektrum Odder
16.
torsdag
19.00
ASA, Aarhus
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
Koncenton Park (ASA græsbaner)
Odder IGF
Koncenton Park (ASA græsbaner)
16.
torsdag
19.00
FC Skanderborg (S2/276)
-
Kvinder
Senior
Gjensidige Kvindepokalen 2024 • Pulje 1
Vestergadeanlægget
Odder IGF (S1/263)
Vestergadeanlægget
20.
mandag
12.15
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
Spektrum Odder
Samsø IK
Spektrum Odder
20.
mandag
14.00
Aarhus Fremad
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
Riisvangen Stadion
Odder
Riisvangen Stadion
20.
mandag
15.00
Bredballe IF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
BAUHAUS Park - Hældager
Græs-1
Odder IGF
BAUHAUS Park - Hældager
Græs-1
21.
tirsdag
18.00
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
Højbo Stadion
Bane 1
Odder IGF
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 1
21.
tirsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
Spektrum Odder
IF Lyseng
Spektrum Odder
21.
tirsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
Spektrum Odder
Hørning All-Stars
Spektrum Odder
21.
tirsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+32
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
Spektrum Odder
Hasle B
Spektrum Odder
22.
onsdag
17.30
Odder IGF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 41
Spektrum Odder
AIA/Tranbjerg
Spektrum Odder
22.
onsdag
17.45
Randers Q
Jyske Bank omkl. 3
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Volkswagen Park Græs
11 mands græsbane
Odder IGF
Jyske Bank Omkl. 4
Volkswagen Park Græs
11 mands græsbane
22.
onsdag
19.00
Galten FS
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Odder IGF
Sparekassen Danmark Park (Galten)
22.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 18
Spektrum Odder
Hasle B
Spektrum Odder
23.
torsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
Spektrum Odder
Hovedgård/Søvind (1)
Spektrum Odder
24.
fredag
17.30
Odder IGF (2)
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
Spektrum Odder
AIA/Tranbjerg
Spektrum Odder
24.
fredag
19.00
FC Royal
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
Viby Gymnasium og HF
Odder IGF
Viby Gymnasium og HF
25.
lørdag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
Spektrum Odder
IF Lyseng
Spektrum Odder
25.
lørdag
11.00
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 30
Spektrum Odder
Søvind GIF
Spektrum Odder
25.
lørdag
11.15
Stavtrup IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
AURA Park (Stavtrup)
Odder IGF
AURA Park (Stavtrup)
25.
lørdag
13.00
Odder
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
Spektrum Odder
B 1909
Spektrum Odder
25.
lørdag
13.30
Horsens Freja (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
JPI Park (Freja)
Odder IGF
JPI Park (Freja)
25.
lørdag
15.15
Odder IGF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Spektrum Odder
Brabrand IF
Spektrum Odder
26.
søndag
09.45
FC Skanderborg
Vestergade 1
-
Kvinder
U11
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Vestergadeanlægget
Kampbanen A1
Odder IGF
Vestergade 2
Vestergadeanlægget
Kampbanen A1
26.
søndag
10.00
Viby IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
Viby Idrætspark
Odder IGF
Viby Idrætspark
26.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 750
Spektrum Odder
AGF, Aarhus
Spektrum Odder
26.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
Spektrum Odder
FC Horsens
Spektrum Odder
26.
søndag
10.00
Stensballe IK
-
Herrer
U11
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
26.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 45
Spektrum Odder
IF Lyseng
Spektrum Odder
26.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 20
Spektrum Odder
Hou Og Omegns IF
Spektrum Odder
26.
søndag
11.00
FC Skanderborg
Vestergade 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 641
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Følabanen
Odder IGF (1)
Vestergade 4
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Følabanen
26.
søndag
11.00
Kolding IF
A til venstre
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Bane 1
Odder IGF
F til højre
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Bane 1
26.
søndag
11.15
Odder IGF
-
Kvinder
U12
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 77
Spektrum Odder
ØBG Silkeborg
Spektrum Odder
26.
søndag
11.30
Odder IGF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Spektrum Odder
Brædstrup IF
Spektrum Odder
26.
søndag
13.00
Odder IGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
Spektrum Odder
TSA Østjylland
Spektrum Odder
26.
søndag
13.45
Ry Fodbold
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
Ry Fodbold Kunstgræsbane
Odder IGF
Ry Fodbold Kunstgræsbane
26.
søndag
14.00
Odder IGF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Spektrum Odder
Vejle B
Spektrum Odder
26.
søndag
14.30
Odder IGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 540
Spektrum Odder
AGF, Aarhus
Spektrum Odder
26.
søndag
15.00
Horsens fS
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 488
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Odder IGF
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
27.
mandag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
Spektrum Odder
Aarhus 1900
Spektrum Odder
28.
tirsdag
19.00
Virring Fodbold
-
Kvinder
K+29
K+29 7:7 - Forår 2024 • Pulje 341
Virring Stadion
Odder IGF
Virring Stadion
29.
onsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Spektrum Odder
Lystrup IF
Spektrum Odder
29.
onsdag
19.00
De 7 Dale IF
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
Borgernes Hus
Odder IGF
Borgernes Hus
29.
onsdag
19.00
Nim IF
-
Herrer
M+32
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
Nim Sportsplads
Odder IGF
Nim Sportsplads
29.
onsdag
19.15
AGF, Aarhus
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 18
AGF's anlæg - Fredensvang
Odder IGF
AGF's anlæg - Fredensvang
30.
torsdag
19.00
Fuglebakken KFUM
Omkl 2
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
Højlyngen
Bane 1
Odder IGF
Omkl 3
Højlyngen
Bane 1
Juni 2024
1.
lørdag
11.00
Vinding SF
2
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 873
Vinding Stadion
1
Odder IGF
4
Vinding Stadion
1
1.
lørdag
13.00
OKS
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
OKSON-Park
Odder
OKSON-Park
2.
søndag
11.00
Odder IGF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 488
Spektrum Odder
Horsens Nord
Spektrum Odder
2.
søndag
11.00
FC Aarhus Syd
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
2.
søndag
11.00
Aabyhøj IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 750
Aabyhøj Stadion
Odder IGF
Aabyhøj Stadion
2.
søndag
12.30
Odder IGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
Spektrum Odder
VRI
Spektrum Odder
2.
søndag
12.30
Aabyhøj IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
Aabyhøj Stadion
Odder IGF (2)
Aabyhøj Stadion
2.
søndag
13.00
FC Silkeborg
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Buskelundskolen
Odder IGF
Buskelundskolen
2.
søndag
14.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
Spektrum Odder
Aabyhøj IF (1)
Spektrum Odder
2.
søndag
14.00
FC Aarhus Syd
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 641
Egelund Idrætscenter
Odder IGF (1)
Egelund Idrætscenter
2.
søndag
15.00
Stensballe IK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 540
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
3.
mandag
18.30
Enner Mark
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 145
Statsfængslet Østjylland Enner
Odder IGF
Statsfængslet Østjylland Enner
3.
mandag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
M+32
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
Spektrum Odder
BUF Horsens (1)
Spektrum Odder
3.
mandag
20.10
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Horsens B (2)
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
4.
tirsdag
19.00
Silkeborg IF Q
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
Søholt Idrætsanlæg
Odder IGF
Søholt Idrætsanlæg
4.
tirsdag
19.00
SS Skjold
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 337
Glud Stadion
Odder IGF
Glud Stadion
5.
onsdag
18.30
Virring Fodbold
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
Virring Stadion
Odder IGF
Virring Stadion
5.
onsdag
18.30
Horsens fS
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Odder IGF
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
5.
onsdag
19.00
Thorsø/Tungelund IF
-