Menu

KampKlar for spillere/forældre

I Odder IGF Fodbold Børn og Ungdom benytter vi DBUs system "KampKlar" som elektronisk kommunikationsværktøj mellem klubbens medlemmer, trænere og trinledere. 

KampKlar giver:

  • Overblik over træningspas og kampe
  • Mulighed for til-/afmelding til aktiviter
  • Aktivitetsinfo som mødetid og spillested 
  • Mulighed for at byde ind på opgaver omkring holdet
  • Holdliste med adresse og kontaktoplysninger

Når man er logget ind, har man desuden mulighed for, at synkronisere holdets aktivitetskalender til sin egen kalender.

Spillere (/forældre) får adgang til "KampKlar" fra:

Spillere oprettes automatisk i systemet ved indmeldelse i klubben. Brugernavn og vejledning modtages på e-mail.

Adgang for forælder eller kontaktpersoner

Som forælder eller andre kontaktperson har man to muligheder for at få adgang til KampKlar:

  1. Benyt barnets login (Brug denne løsning hvis du KUN har et barn på et hold)
  2. Opret eget login (Brug denne løsning hvis ønsker at skabe overblik over flere spillere. F.eks. hvis du selv er aktiv og/eller har flere børn på forskellige hold. Denne mulighed kan også benyttes hvis man ønsker at oprette adgang for flere forældre eller and kontaktpersoner).

Via KampKlar kan spiller(/forældre) selv opdatere kontaktoplysninger i klubbens system. Det er vigtigt, at disse personlige oplysninger, som tlf. og e­-mail er korrekte, da man ellers risikerer at gå glip af vigtige beskeder fra holdets trænere og årgangsansvarlige. 

Læs mere om Kampklar på DBU's side: http://klubservice.dbu.dk/kampklar/

Ungdom nyheder 15. maj kl. 21:47
Klubturen sprænger alle rekorder Vores piger og drenge tager på pokaljagt i pinsesolen
Generelt - klubben
20. oktober kl. 11:55 ODDER STØTTER BRYSTERNE
Danmarksserien
16. oktober kl. 14:44 STATUS PÅ DANMARKSSERIEN
Senior nyheder
15. oktober kl. 11:49 JEG TØR NÆSTEN IKKE SIGE DET
Klubnyt
09. oktober kl. 11:20 FOKUS PÅ FRIVILLIGHED HOS "DE BLÅ"
Kampe
Juni 2024
14.
fredag
19.00
Bredballe IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 337
BAUHAUS Park - Hældager
Bane 1- Opvisningsbane
Odder IGF
BAUHAUS Park - Hældager
Bane 1- Opvisningsbane
14.
fredag
19.00
Bredballe IF
Omk. 3
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 337
BAUHAUS Park - Hældager
Græs-1
Odder IGF
Omk. 4
BAUHAUS Park - Hældager
Græs-1
15.
lørdag
10.00
BMI
-
Herrer
U10
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 35
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
15.
lørdag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 74
Stensballe Hallen
Østbirk IF
Stensballe Hallen
15.
lørdag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 124
Spektrum Odder
ASA, Aarhus
Spektrum Odder
15.
lørdag
10.40
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 35
Stensballe Hallen
Stjær B
Stensballe Hallen
15.
lørdag
10.40
Stensballe IK
-
Herrer
U9
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 74
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
15.
lørdag
10.40
TMG
-
Herrer
U8
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 124
Spektrum Odder
Odder IGF
Spektrum Odder
15.
lørdag
11.00
Randers Q
Omkl. 3 / Hallen
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 963
RMS Park Romalt
RMS Park Romalt
Odder IGF
Omkl. 1 / Hallen
RMS Park Romalt
RMS Park Romalt
15.
lørdag
11.00
ASA, Aarhus
-
Herrer
U8
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 124
Spektrum Odder
Odder IGF
Spektrum Odder
15.
lørdag
11.30
ØBG Silkeborg
-
Kvinder
U9
U9 Piger B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 191
Nybolig Arena
Odder IGF
Nybolig Arena
15.
lørdag
11.40
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 124
Spektrum Odder
TMG
Spektrum Odder
15.
lørdag
12.00
Odder IGF
Omklædning 3 (inde) - drenge
-
Herrer
U9
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 60
Egebjerghallen
Skolebane 1 - 5-mands E
FC Skanderborg
Omklædning 4 (inde) - drenge
Egebjerghallen
Skolebane 1 - 5-mands E
15.
lørdag
12.10
Odder IGF
-
Kvinder
U9
U9 Piger B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 191
Nybolig Arena
Vejle B
Nybolig Arena
15.
lørdag
12.40
Egebjerg IF
Omklædning 3 (inde) - drenge
-
Herrer
U9
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 60
Egebjerghallen
Skolebane 1 - 5-mands B
Odder IGF
Omklædning 4 (inde) - drenge
Egebjerghallen
Skolebane 1 - 5-mands B
15.
lørdag
12.45
Hatting-Torsted Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 641
Nybolig Kunstarena
Odder IGF (1)
Nybolig Kunstarena
15.
lørdag
13.00
Lund IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 10
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Odder IGF (3)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
15.
lørdag
13.00
Lund IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 10
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Odder IGF (4)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
15.
lørdag
13.15
Odder IGF (4)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 10
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Horsens fS (1)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
15.
lørdag
13.15
Odder IGF (3)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 10
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Horsens fS (2)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
15.
lørdag
13.30
Lund IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 10
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Odder IGF (3)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
15.
lørdag
13.55
Odder IGF (4)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 10
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Horsens fS (2)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
15.
lørdag
14.00
Horsens fS
2
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil • Pulje 2
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Kunstgræs bane 2
Odder
5
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Kunstgræs bane 2
15.
lørdag
14.00
Stilling IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
Stilling Skole
Odder IGF
Stilling Skole
15.
lørdag
14.10
Lund IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 10
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Odder IGF (4)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
15.
lørdag
14.10
Odder IGF (3)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 10
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Horsens fS (1)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
15.
lørdag
14.15
Stilling IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 9
Stilling Skole
Odder IGF (2)
Stilling Skole
15.
lørdag
14.15
FC Skanderborg (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 9
Stilling Skole
Odder IGF (1)
Stilling Skole
15.
lørdag
14.25
Lund IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 10
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Odder IGF (4)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
15.
lørdag
14.25
Odder IGF (3)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 10
Simon Kjær Park (kunstgræs)
Lund IF (3)
Simon Kjær Park (kunstgræs)
15.
lørdag
14.30
Odder IGF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 9
Stilling Skole
Stilling IF (1)
Stilling Skole
15.
lørdag
14.30
Odder IGF (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 9
Stilling Skole
FC Skanderborg (1)
Stilling Skole
15.
lørdag
14.45
Stilling IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 9
Stilling Skole
Odder IGF (1)
Stilling Skole
15.
lørdag
14.45
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 9
Stilling Skole
Odder IGF (2)
Stilling Skole
15.
lørdag
15.00
FC Horsens
Omkl.16
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
Kunst 1
Odder IGF
Omkl.17
Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 1
Kunst 1
15.
lørdag
15.10
Stilling IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 9
Stilling Skole
Odder IGF (2)
Stilling Skole
15.
lørdag
15.10
Odder IGF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 9
Stilling Skole
FC Skanderborg (2)
Stilling Skole
15.
lørdag
15.15
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
Esbjerg fB
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
15.
lørdag
15.25
Odder IGF (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 9
Stilling Skole
Odder IGF (1)
Stilling Skole
15.
lørdag
15.30
Gylling B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
Gylling Skole
Odder IGF
Gylling Skole
16.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 540
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
FC Horsens
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
16.
søndag
10.00
Odder IGF (B)
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2012) - Stævne 16. juni • Pulje 4
Spektrum Odder
IF Lyseng (B)
Spektrum Odder
16.
søndag
10.00
Solbjerg IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 25
Gedved Hallen - Udendørs
Odder IGF
Gedved Hallen - Udendørs
16.
søndag
10.00
Odder IGF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 50
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Harlev IK
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
16.
søndag
10.00
VRI (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 110
NES Park
5 mands bane
Odder IGF
NES Park
5 mands bane
16.
søndag
10.00
Stilling IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 154
Stilling Skole
Odder IGF
Stilling Skole
16.
søndag
10.20
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 110
NES Park
5 mands bane
Vorup FB
NES Park
5 mands bane
16.
søndag
10.30
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 154
Stilling Skole
Riis Tebstrup IF
Stilling Skole
16.
søndag
10.40
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 25
Gedved Hallen - Udendørs
Stensballe IK
Gedved Hallen - Udendørs
16.
søndag
10.40
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 50
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Odder IGF (2)
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
16.
søndag
11.00
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 110
NES Park
5 mands bane
VRI (1)
NES Park
5 mands bane
16.
søndag
11.00
Odder IGF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 154
Stilling Skole
Hovedgaard IF
Stilling Skole
16.
søndag
11.20
Stavtrup IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2012) - Stævne 16. juni • Pulje 4
Spektrum Odder
Odder IGF (B)
Spektrum Odder
16.
søndag
11.20
Vorup FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 110
NES Park
5 mands bane
Odder IGF
NES Park
5 mands bane
16.
søndag
11.30
Odder IGF (2)
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
Harlev IK
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
16.
søndag
13.00
Hovedgård IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 457
Hovedgård Stadion
Odder IGF
Hovedgård Stadion
16.
søndag
13.00
Odder IGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
FC Skanderborg
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
16.
søndag
13.30
FC Århus Syd
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3 (kunst)
Odder IGF
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3 (kunst)
16.
søndag
15.00
Horsens fS
4
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Kunstgræs bane 2
Odder IGF
7
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Kunstgræs bane 2
17.
mandag
19.00
Odder IGF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
FC Silkeborg
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
18.
tirsdag
19.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 151
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
Horsens fS (1)
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
19.
onsdag
18.00
Odder IGF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 527
Spektrum Odder
Bane 2 - Kampbane
VRI
Spektrum Odder
Bane 2 - Kampbane
19.
onsdag
18.30
Odder IGF
-
Herrer
M+50
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 • Kreds 10
Spektrum Odder
CIF
Spektrum Odder
19.
onsdag
18.30
Odder IGF
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 18
Spektrum Odder
Viby IF
Spektrum Odder
19.
onsdag
19.00
FC Horsens
Omkl.22
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 263
Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
Kunst 2
Odder IGF
Omkl.23
Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
Kunst 2
21.
fredag
19.00
Vinder kamp 217374
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 JM-kampe • Pulje 1
Ikke fastlagt
Odder IGF
Ikke fastlagt
22.
lørdag
10.00
Odder IGF
-
Kvinder
U9
Festival U9 Pi B1 (2015) 4:4 - 22/6 Skanderborg • Pulje 13
Fælleden - Øvre
ASA, Aarhus (1)
Fælleden - Øvre
22.
lørdag
10.24
Hornslet IF (1)
-
Kvinder
U7
Festival U7 Pi Begynder(2017) 3:3 22/6 Skanderborg • Pulje 4
Fælleden kunstgræsbane
Odder IGF
Fælleden kunstgræsbane
22.
lørdag
11.00
Hatting-Torsted Fodbold (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 12
Nybolig Arena
Odder IGF
Nybolig Arena
22.
lørdag
11.00
EIF/NSG
-
Herrer
U10
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 30
Ejstrupholm Stadion
Odder IGF
Ejstrupholm Stadion
22.
lørdag
11.10
FC Horsens
-
Kvinder
U9
Festival U9 Pi B1 (2015) 4:4 - 22/6 Skanderborg • Pulje 13
Fælleden - Øvre
Odder IGF
Fælleden - Øvre
22.
lørdag
11.12
Odder IGF
-
Kvinder
U7
Festival U7 Pi Begynder(2017) 3:3 22/6 Skanderborg • Pulje 4
Fælleden kunstgræsbane
Ry Fodbold (2)
Fælleden kunstgræsbane
22.
lørdag
11.36
Hasle B (1)
-
Kvinder
U7
Festival U7 Pi Begynder(2017) 3:3 22/6 Skanderborg • Pulje 4
Fælleden kunstgræsbane
Odder IGF
Fælleden kunstgræsbane
22.
lørdag
12.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 20
Spektrum Odder
Bane 2 - Kampbane
ASA, Aarhus
Spektrum Odder
Bane 2 - Kampbane
22.
lørdag
12.20
Odder IGF
-
Kvinder
U9
Festival U9 Pi B1 (2015) 4:4 - 22/6 Skanderborg • Pulje 13
Fælleden - Øvre
Ikast FC
Fælleden - Øvre
22.
lørdag
12.24
Odder IGF
-
Kvinder
U7
Festival U7 Pi Begynder(2017) 3:3 22/6 Skanderborg • Pulje 4
Fælleden kunstgræsbane
Stilling IF (2)
Fælleden kunstgræsbane
22.
lørdag
13.30
ASA, Aarhus (2)
-
Kvinder
U9
Festival U9 Pi B1 (2015) 4:4 - 22/6 Skanderborg • Pulje 13
Fælleden - Øvre
Odder IGF
Fælleden - Øvre
22.
lørdag
15.00
IF Lyseng
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 41
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark
23.
søndag
10.00
Galten FS
-
Kvinder
U11
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Odder IGF
Sparekassen Danmark Park (Galten)
23.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 20
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
Kolt/Hasselager IF
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
23.
søndag
11.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 2
Vestergadeanlægget
Kampbanen A1
Odder IGF
Vestergadeanlægget
Kampbanen A1
23.
søndag
11.15
Odder IGF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 45
Spektrum Odder
Bane 6 - 7-mands
Galten FS
Spektrum Odder
Bane 6 - 7-mands
23.
søndag
11.30
Taulov/Skærbæk IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 31
Elbo Hallen
Odder IGF
Elbo Hallen
23.
søndag
12.00
Odder IGF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 82
Spektrum Odder
Bane 2 - Kampbane
Prügelknabe IK
Spektrum Odder
Bane 2 - Kampbane
23.
søndag
14.30
Give Fremad
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 2
Give Stadion
Odder IGF
Give Stadion
25.
tirsdag
17.30
Juelsminde IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
Juelsminde Stadion
Odder IGF
Juelsminde Stadion
Juli 2024
27.
lørdag
13.00
Odder IGF (2)
-
Herrer
Senior
Herre Division / Træningskamp • Træningskamp
Spektrum Odder
IF Lyseng (7)
Spektrum Odder
30.
tirsdag
18.30
Odder IGF (3)
-
Herrer
Senior
Herre Division / Træningskamp • Træningskamp
Spektrum Odder
Hobro IK (3)
Spektrum Odder
;
;
Luk