Menu
Generelt - klubben 14. februar kl. 20:11
Odder Cup 2017 Kom til fodboldfest i pinsen d. 2.-4. juni
Generelt - klubben
GLÆDELIG JUL OG GODT NYTÅR!
Generelt - klubben
Fyrværkerisalg på p-pladsen ved Spektrum
Senior nyheder
Ny træner til Odders 2. divisionshold
Senior nyheder
Ny 2. holdstræner på plads

Hovedsponsorer

Kommende kampe
Februar 2017
25.
lørdag
09.00
Odder IGF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 18
Søvind Hallen
Hørning IF (1)
Søvind Hallen
25.
lørdag
09.08
Odder IGF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 18
Søvind Hallen
FC Skanderborg (2)
Søvind Hallen
25.
lørdag
09.10
Hatting-Torsted Fodbold
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 46
Torsted Hallen
Odder IGF (2)
Torsted Hallen
25.
lørdag
09.20
Odder IGF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 46
Torsted Hallen
Stensballe IK
Torsted Hallen
25.
lørdag
09.24
Hørning IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 18
Søvind Hallen
Odder IGF (2)
Søvind Hallen
25.
lørdag
09.30
Odder IGF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 46
Torsted Hallen
Østbirk IF
Torsted Hallen
25.
lørdag
09.40
Odder IGF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 18
Søvind Hallen
FC Skanderborg (1)
Søvind Hallen
25.
lørdag
09.40
Egebjerg IF
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 46
Torsted Hallen
Odder IGF (1)
Torsted Hallen
25.
lørdag
09.56
Odder IGF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 18
Søvind Hallen
FC Skanderborg (2)
Søvind Hallen
25.
lørdag
10.00
Østbirk IF
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 46
Torsted Hallen
Odder IGF (1)
Torsted Hallen
25.
lørdag
10.10
Stensballe IK
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 46
Torsted Hallen
Odder IGF (2)
Torsted Hallen
25.
lørdag
10.28
FC Skanderborg (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 18
Søvind Hallen
Odder IGF (2)
Søvind Hallen
25.
lørdag
10.40
Odder IGF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 46
Torsted Hallen
Egebjerg IF
Torsted Hallen
25.
lørdag
10.44
Hørning IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M INDE • Pulje 18
Søvind Hallen
Odder IGF (1)
Søvind Hallen
25.
lørdag
10.50
Hatting-Torsted Fodbold
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 46
Torsted Hallen
Odder IGF (1)
Torsted Hallen
25.
lørdag
11.30
Saxild IF
Herrer
U12
U12 Drenge C (2005) INDE • Pulje 162
Ørting Hallen
Odder IGF (1)
Ørting Hallen
25.
lørdag
12.00
Odder IGF (1)
Herrer
U12
U12 Drenge C (2005) INDE • Pulje 162
Ørting Hallen
Lindved GF
Ørting Hallen
25.
lørdag
12.30
SS Skjold
Herrer
U12
U12 Drenge C (2005) INDE • Pulje 162
Ørting Hallen
Odder IGF (1)
Ørting Hallen
25.
lørdag
13.00
Odder IGF (1)
Herrer
U12
U12 Drenge C (2005) INDE • Pulje 162
Ørting Hallen
Voerladegaard IF
Ørting Hallen
25.
lørdag
13.50
FC Skanderborg (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 45
Ørting Hallen
Odder IGF (3)
Ørting Hallen
25.
lørdag
14.00
Odder IGF (4)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 45
Ørting Hallen
Ry Fodbold
Ørting Hallen
25.
lørdag
14.20
Odder IGF (3)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 45
Ørting Hallen
TMG (1)
Ørting Hallen
25.
lørdag
14.30
FC Skanderborg (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 45
Ørting Hallen
Odder IGF (4)
Ørting Hallen
25.
lørdag
14.50
FC Skanderborg (2)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 45
Ørting Hallen
Odder IGF (3)
Ørting Hallen
25.
lørdag
15.00
TMG (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 45
Ørting Hallen
Odder IGF (4)
Ørting Hallen
25.
lørdag
15.00
Odder IGF (2)
Herrer
U12
U12 Drenge C (2005) INDE • Pulje 161
Klank Hallen
Brabrand IF
Klank Hallen
25.
lørdag
15.20
Odder IGF (3)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 45
Ørting Hallen
TMG (2)
Ørting Hallen
25.
lørdag
15.20
Hasle B
Herrer
U12
U12 Drenge C (2005) INDE • Pulje 161
Klank Hallen
Odder IGF (2)
Klank Hallen
25.
lørdag
15.30
Vejle B
Herrer
Senior
Herre Division / Træningskamp • Privat
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
Odder
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
25.
lørdag
15.30
Odder IGF (4)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) INDE • Pulje 45
Ørting Hallen
FC Skanderborg (2)
Ørting Hallen
25.
lørdag
15.40
Hårby IK 81
Herrer
U12
U12 Drenge C (2005) INDE • Pulje 161
Klank Hallen
Odder IGF (2)
Klank Hallen
25.
lørdag
16.30
VSK Aarhus
Herrer
U12
U12 Drenge C (2005) INDE • Pulje 161
Klank Hallen
Odder IGF (2)
Klank Hallen
26.
søndag
10.50
Stensballe IK (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 84
Søvind Hallen
Odder IGF (1)
Søvind Hallen
26.
søndag
11.00
Odder IGF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 84
Søvind Hallen
Østbirk IF
Søvind Hallen
26.
søndag
11.20
Odder IGF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 84
Søvind Hallen
Horsens fS
Søvind Hallen
26.
søndag
11.30
Stensballe IK (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 84
Søvind Hallen
Odder IGF (2)
Søvind Hallen
26.
søndag
11.50
Stensballe IK (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 84
Søvind Hallen
Odder IGF (1)
Søvind Hallen
26.
søndag
12.00
Horsens fS
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 84
Søvind Hallen
Odder IGF (2)
Søvind Hallen
26.
søndag
12.20
Odder IGF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 84
Søvind Hallen
Aabyhøj IF (2)
Søvind Hallen
26.
søndag
12.30
Odder IGF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (2008) INDE • Pulje 84
Søvind Hallen
Stensballe IK (2)
Søvind Hallen
26.
søndag
12.40
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Herrer
U10
U10 Drenge A (2007) INDE • Pulje 122
Bjert Hallen
Odder IGF
Bjert Hallen
26.
søndag
13.10
FC Skanderborg
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 115
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (1)
Spektrum Odder, Hal 2
26.
søndag
13.10
FC Skanderborg
Herrer
U10
U10 Drenge A (2007) INDE • Pulje 122
Bjert Hallen
Odder IGF
Bjert Hallen
26.
søndag
13.20
Odder IGF (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 115
Spektrum Odder, Hal 2
Them GF
Spektrum Odder, Hal 2
26.
søndag
13.30
Odder IGF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 115
Spektrum Odder, Hal 2
Ry Fodbold
Spektrum Odder, Hal 2
26.
søndag
13.40
Hørning IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 115
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
26.
søndag
13.40
Odder IGF
Herrer
U10
U10 Drenge A (2007) INDE • Pulje 122
Bjert Hallen
Hornsyld IF
Bjert Hallen
26.
søndag
14.00
Odder IGF Fodbold
Herrer
U15
U15 Drenge Vest 1 / Træningskamp • Privat
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
VSK Århus
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
26.
søndag
14.00
Ry Fodbold
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 115
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
26.
søndag
14.10
Them GF
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 115
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (1)
Spektrum Odder, Hal 2
26.
søndag
14.40
Odder IGF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 115
Spektrum Odder, Hal 2
Hørning IF
Spektrum Odder, Hal 2
26.
søndag
14.50
FC Skanderborg
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) INDE • Pulje 115
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
26.
søndag
15.10
Odder IGF
Herrer
U10
U10 Drenge C (2007) INDE • Pulje 104
Søvind Hallen
Stensballe IK
Søvind Hallen
26.
søndag
15.40
Odder IGF (1)
Omklædning 5 - drenge
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 142
Egebjerg Hallen
Hallen
Sabro IF
Omklædning 6 - drenge
Egebjerg Hallen
Hallen
26.
søndag
15.50
Odder IGF
Herrer
U10
U10 Drenge C (2007) INDE • Pulje 104
Søvind Hallen
SS Skjold
Søvind Hallen
26.
søndag
15.50
Odder IGF (2)
Omklædning 5 - drenge
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 142
Egebjerg Hallen
Hallen
Østbirk IF
Omklædning 6 - drenge
Egebjerg Hallen
Hallen
26.
søndag
16.00
Odder IGF Fodbold
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Privat
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Odder IGF Fodbold
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
26.
søndag
16.00
Odder IGF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2006) INDE • Pulje 131
Juelsminde Hallerne Hal 1
Ry Fodbold
Juelsminde Hallerne Hal 1
26.
søndag
16.10
Ry Fodbold
Omklædning 6 - drenge
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 142
Egebjerg Hallen
Hallen
Odder IGF (1)
Omklædning 5 - drenge
Egebjerg Hallen
Hallen
26.
søndag
16.20
RHS Hornsyld
Herrer
U11
U11 Drenge C (2006) INDE • Pulje 131
Juelsminde Hallerne Hal 1
Odder IGF
Juelsminde Hallerne Hal 1
26.
søndag
16.30
Horsens fS
Herrer
U10
U10 Drenge C (2007) INDE • Pulje 104
Søvind Hallen
Odder IGF
Søvind Hallen
26.
søndag
16.30
Odder IGF (2)
Omklædning 5 - drenge
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 142
Egebjerg Hallen
Hallen
Egebjerg IF
Omklædning 5 - drenge
Egebjerg Hallen
Hallen
26.
søndag
16.40
Ølsted UGF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2006) INDE • Pulje 131
Juelsminde Hallerne Hal 1
Odder IGF
Juelsminde Hallerne Hal 1
26.
søndag
16.50
Odder IGF (1)
Omklædning 5 - drenge
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 142
Egebjerg Hallen
Hallen
Østbirk IF
Omklædning 6 - drenge
Egebjerg Hallen
Hallen
26.
søndag
17.10
Egebjerg IF
Herrer
U10
U10 Drenge C (2007) INDE • Pulje 104
Søvind Hallen
Odder IGF
Søvind Hallen
26.
søndag
17.10
Harlev IK
Omklædning 6 - drenge
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 142
Egebjerg Hallen
Hallen
Odder IGF (2)
Omklædning 5 - drenge
Egebjerg Hallen
Hallen
26.
søndag
17.30
Horsens fS
Herrer
U11
U11 Drenge C (2006) INDE • Pulje 131
Juelsminde Hallerne Hal 1
Odder IGF
Juelsminde Hallerne Hal 1
26.
søndag
17.30
Egebjerg IF
Omklædning 5 - drenge
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 142
Egebjerg Hallen
Hallen
Odder IGF (1)
Omklædning 5 - drenge
Egebjerg Hallen
Hallen
26.
søndag
17.50
Ry Fodbold
Omklædning 6 - drenge
Herrer
U11
U11 Drenge B (2006) INDE • Pulje 142
Egebjerg Hallen
Hallen
Odder IGF (2)
Omklædning 5 - drenge
Egebjerg Hallen
Hallen
Marts 2017
1.
onsdag
19.00
Egebjerg IF
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (2001) TT (5 k.) • Pulje 330
Egebjerg Kunstgræsbane
Odder IGF(U16 Piger Mester)
Egebjerg Kunstgræsbane
1.
onsdag
19.15
Odder IGF
Kvinder
U14
U14 Piger Mester (2003) 11M TT (5 k.) • Pulje 361
Spektrum Odder
Kolding B
Spektrum Odder
3.
fredag
18.30
Vinding SF
Herrer
U13
U13 Drenge Mester (2004) TT (5 k.) 11:11 • Pulje 221
Vinding Kunstgræsbane
Odder IGF
Vinding Kunstgræsbane

facebook