Menu

Serie 2 Herrer

Træningstider

Tirsdag kl 18.30 / 20.00
Torsdag kl. 18.30 / 20.00


Kamptøj Sponsor

VVS KEN Skovby

Holdets stab

Træner
profil
Anders Østergaard
Assistenttræner
ingen pic
Kristopher Bonde Petersen
Assistent
ingen pic
Mikkel Bresløv Laursen
Målmandstræner
ingen pic
Peder Hansen

Spillerliste

ingen img
Anders Fil Torstein
ingen img
Anders Grønkjær-Petersen
ingen img
Asger Møller Jensen
ingen img
Bjarke Blach
ingen img
Bo Sand Pedersen
ingen img
Christian Slyngborg Thomsen
ingen img
Frederik Andreasen
ingen img
Frederik Fendinge Petersen
ingen img
Jakob Bæk Lyngaa
ingen img
Jeppe Garde Sørensen
ingen img
Magnus Laursen
ingen img
Mikkel Bresløv Laursen
ingen img
Morten Brandt
ingen img
Morten Lauridsen
ingen img
Søren Damgaard Jensen
ingen img
Søren Slyngborg Thomsen
ingen img
Victor Risbjerg Møller

Næste kampHerrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 19

Ude mod
ASA, Aarhus
13. aug
Kl. 00.00
ASA's Idrætsanlæg
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 - Pulje 19

KampprogramHerrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 19

August 2017

ASA, Aarhus
13. aug
Kl. 00.00
Ude
ASA's Idrætsanlæg

Odder IGF

Odder IGF
16. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Spektrum Odder

Horsens fS

Odder IGF
20. aug
Kl. 14.00
Hjemme
Spektrum Odder

FC Engelunden

JAI, Aarhus
27. aug
Kl. 00.00
Ude
JAI's Anlæg

Odder IGF
September 2017

Odder IGF
3. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Spektrum Odder

Viby IF

TMG
10. sep
Kl. 16.00
Ude
Mårslet Stadion

Odder IGF

Odder IGF
17. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Spektrum Odder

Aarhus 1900

Odder IGF
24. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Spektrum Odder

ASA, Aarhus
Oktober 2017

Horsens fS
1. okt
Kl. 00.00
Ude
CASA Arena Horsens

Odder IGF

FC Engelunden
8. okt
Kl. 00.00
Ude
Grønløkke Stadion

Odder IGF

Odder IGF
15. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Spektrum Odder

JAI, Aarhus

Viby IF
22. okt
Kl. 00.00
Ude
Viby Idrætspark

Odder IGF

Odder IGF
29. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Spektrum Odder

TMG
November 2017

Aarhus 1900
4. nov
Kl. 13.30
Ude
Langenæs Idrætsanlæg

Odder IGF

StillingHerrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 19

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 ASA, Aarhus 0 0 0 0 0
2 FC Engelunden 0 0 0 0 0
3 Horsens fS 0 0 0 0 0
4 JAI, Aarhus 0 0 0 0 0
5 Odder IGF 0 0 0 0 0
6 TMG 0 0 0 0 0
7 Viby IF 0 0 0 0 0
8 Aarhus 1900 0 0 0 0 0