Menu

Bliv medlem

 

 

Hovedsponsorer

Kommende kampe
August 2017
22.
tirsdag
18.30
Odder IGF
livescore
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2017 • Pulje 72
Spektrum Odder
FFD Kralupy (2)
Spektrum Odder
22.
tirsdag
18.30
Hedensted/Engum
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2003) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 878
Engum Stadion
Odder IGF
Engum Stadion
23.
onsdag
18.15
Hørning IF
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2006) 8M - Efterår • Pulje 62
Højbo Stadion
Odder IGF
Højbo Stadion
23.
onsdag
18.30
Ry Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2005) 8M - efterår 2017 • Pulje 731
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
23.
onsdag
19.00
Korsholm IF
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 11 mands • Kreds 16
Norring Stadion
Odder IGF
Norring Stadion
24.
torsdag
18.30
Hatting-Torsted Fodbold
Herrer
U19
U19 Drenge Kval (1999-00) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 325
Nybolig Horsens Boligcenter Kunstgræsbane
Odder IGF
Nybolig Horsens Boligcenter Kunstgræsbane
24.
torsdag
19.00
Odder IGF
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2017 • Pulje 294
Spektrum Odder
Stensballe IK
Spektrum Odder
26.
lørdag
09.10
Odder IGF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge C (2009) 5M - Efterår • Pulje 599
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Stensballe IK
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
26.
lørdag
09.10
Odder IGF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C (2009) 5M - Efterår • Pulje 599
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Sole IF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
26.
lørdag
09.50
Odder IGF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C (2009) 5M - Efterår • Pulje 599
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Stensballe IK
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
26.
lørdag
09.50
Odder IGF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge C (2009) 5M - Efterår • Pulje 599
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Sole IF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
26.
lørdag
10.00
BMI (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2011) 3M - Efterår • Pulje 313
Beder Skole
Odder IGF (1)
Beder Skole
26.
lørdag
10.00
Odder IGF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2011) 3M - Efterår • Pulje 313
Beder Skole
Aabyhøj IF (1)
Beder Skole
26.
lørdag
10.00
Odder IGF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2007) 8M - Efterår • Pulje 33
Højbo Stadion
Laasby B
Højbo Stadion
26.
lørdag
10.00
Lund IF
Herrer
U12
U12 Drenge A (2006) 8M - Efterår • Pulje 44
Lund Stadion
Odder IGF (2)
Lund Stadion
26.
lørdag
10.15
Odder IGF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (2011) 3M - Efterår • Pulje 313
Beder Skole
Odder IGF (2)
Beder Skole
26.
lørdag
10.30
Odder IGF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (2011) 3M - Efterår • Pulje 313
Beder Skole
Aabyhøj IF (1)
Beder Skole
26.
lørdag
10.30
Odder IGF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2011) 3M - Efterår • Pulje 313
Beder Skole
BMI (2)
Beder Skole
26.
lørdag
10.30
Gylling B
Kvinder
U12
U12 Piger (2006) - Vikingeligaen - 1. stævne • Pulje 10 (B)
Gylling Skole
Odder IGF
Gylling Skole
26.
lørdag
10.40
Odder IGF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2007) 8M - Efterår • Pulje 33
Højbo Stadion
IVF, Århus
Højbo Stadion
26.
lørdag
10.45
Odder IGF (2)
Omklædning 2 - drenge
Herrer
U6
U6 Drenge (2012) 3M - Efterår • Pulje 347
Egebjerghallen
Bane 4B (3 mands)
Gedved IF
Omklædning 2 - drenge
Egebjerghallen
Bane 4B (3 mands)
26.
lørdag
10.45
Odder IGF (1)
Omklædning 2 - drenge
Herrer
U6
U6 Drenge (2012) 3M - Efterår • Pulje 347
Egebjerghallen
Bane 4C (3 mands)
Egebjerg IF (2)
Omklædning 1 - drenge
Egebjerghallen
Bane 4C (3 mands)
26.
lørdag
11.00
FC Skanderborg
Herrer
U6
U6 Drenge (2012) 3M - Efterår • Pulje 347
Egebjerghallen
Bane 4B (3 mands)
Odder IGF (2)
Egebjerghallen
Bane 4B (3 mands)
26.
lørdag
11.00
Vinding SF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge A (2009) 5M - Efterår • Pulje 563
Vinding Stadion
Odder IGF
Vinding Stadion
26.
lørdag
11.00
Them GF
Kvinder
U11
U11 Piger C (2007) 5M - Efterår • Pulje 711
Frisholm Stadion
Odder IGF
Frisholm Stadion
26.
lørdag
11.10
Odder IGF
Kvinder
U12
U12 Piger (2006) - Vikingeligaen - 1. stævne • Pulje 10 (B)
Gylling Skole
Stensballe IK
Gylling Skole
26.
lørdag
11.15
Hou Og Omegns IF
Herrer
U6
U6 Drenge (2012) 3M - Efterår • Pulje 347
Egebjerghallen
Bane 4B (3 mands)
Odder IGF (1)
Egebjerghallen
Bane 4B (3 mands)
26.
lørdag
11.15
Odder IGF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge (2012) 3M - Efterår • Pulje 347
Egebjerghallen
Bane 4C (3 mands)
Egebjerg IF (1)
Egebjerghallen
Bane 4C (3 mands)
26.
lørdag
11.45
Vinding SF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge A (2009) 5M - Efterår • Pulje 563
Vinding Stadion
Odder IGF
Vinding Stadion
26.
lørdag
11.50
Odder IGF
Kvinder
U12
U12 Piger (2006) - Vikingeligaen - 1. stævne • Pulje 10 (B)
Gylling Skole
Egebjerg IF
Gylling Skole
26.
lørdag
12.00
Voerladegaard IF
Kvinder
U11
U11 Piger C (2007) 5M - Efterår • Pulje 711
Frisholm Stadion
Odder IGF
Frisholm Stadion
26.
lørdag
12.00
FC Skanderborg
Herrer
U11
U11 Drenge A (2007) 8M - Efterår • Pulje 3
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
Odder IGF
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
26.
lørdag
12.30
Odder IGF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 540
Spektrum Odder
Brædstrup IF
Spektrum Odder
26.
lørdag
12.40
FC Skanderborg Nord
Omklædning 4 - pige
Kvinder
U10
U10 Piger AB (2008) 5M - Efterår • Pulje 720
Egebjerghallen
Bane 2B (5 og 8 mands)
Odder IGF
Omklædning 4 - pige
Egebjerghallen
Bane 2B (5 og 8 mands)
26.
lørdag
12.40
Hørning IF
Herrer
U11
U11 Drenge A (2007) 8M - Efterår • Pulje 3
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
Odder IGF
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
26.
lørdag
13.00
VSK Århus
Herrer
Senior
2. division • Pulje 3
Vejlby/Risskov Centret
Odder
Vejlby/Risskov Centret
26.
lørdag
13.20
Odder IGF
Omklædning 4 - pige
Kvinder
U10
U10 Piger AB (2008) 5M - Efterår • Pulje 720
Egebjerghallen
Bane 2B (5 og 8 mands)
Egebjerg IF
Omklædning 3 - pige
Egebjerghallen
Bane 2B (5 og 8 mands)
26.
lørdag
14.00
Odder IGF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2002) 11M - efterår 2017 • Pulje 465
Spektrum Odder
Hedensted IF
Spektrum Odder
26.
lørdag
14.00
TMG
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2002) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 827
Mårslet Stadion
Odder IGF
Mårslet Stadion
26.
lørdag
15.00
Odder IGF
Kvinder
U15
U15 Piger C (2003) 8M - Efterår • Pulje 282
Spektrum Odder
Ry Fodbold
Spektrum Odder
26.
lørdag
15.00
JAI, Aarhus
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2017 • Pulje 19
JAI's Anlæg
Odder IGF
JAI's Anlæg
26.
lørdag
15.30
Odder IGF
Herrer
U19
U19 Drenge Kval (1999-00) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 325
Spektrum Odder
Horsens fS
Spektrum Odder
26.
lørdag
15.30
Hedensted/Engum
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2003) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 878
Engum Stadion
Odder IGF
Engum Stadion
27.
søndag
10.00
Odder IGF (4)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2010) 5M - Efterår • Pulje 625
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Solbjerg IF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
27.
søndag
10.00
Odder IGF (3)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2010) 5M - Efterår • Pulje 625
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Hørning IF (3)
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
27.
søndag
10.00
Odder IGF
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2005) 8M - efterår 2017 • Pulje 946
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Skødstrup SF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
27.
søndag
10.30
Odder IGF (3)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2010) 5M - Efterår • Pulje 625
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Solbjerg IF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
27.
søndag
10.30
Odder IGF (4)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2010) 5M - Efterår • Pulje 625
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Hørning IF (3)
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
27.
søndag
11.00
AIA/Tranbjerg
Herrer
U9
U9 Drenge B (2009) 5M - Efterår • Pulje 576
Stilling Skole
Odder IGF
Stilling Skole
27.
søndag
11.00
Horsens fS
Herrer
U8
U8 Drenge B (2010) 5M - Efterår • Pulje 626
CASA Arena Horsens
Odder IGF (1)
CASA Arena Horsens
27.
søndag
11.30
Odder IGF
Herrer
U10
U10 Drenge C (2008) 5M - Efterår • Pulje 547
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Stensballe IK
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
27.
søndag
11.30
Odder IGF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge B (2010) 5M - Efterår • Pulje 626
CASA Arena Horsens
Hatting-Torsted Fodbold
CASA Arena Horsens
27.
søndag
11.40
Stilling IF
Herrer
U9
U9 Drenge B (2009) 5M - Efterår • Pulje 576
Stilling Skole
Odder IGF
Stilling Skole
27.
søndag
12.00
BMI (2)
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2017 • Pulje 294
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
27.
søndag
12.00
FS Holstebro
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2002) 11M - efterår 2017 • Pulje 456
Idrætscenter Vest
Bane 2 IC Vest
Odder IGF
Idrætscenter Vest
Bane 2 IC Vest
27.
søndag
12.00
Odder IGF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 648
Spektrum Odder
FC Horsens
Spektrum Odder
27.
søndag
12.10
Odder IGF
Herrer
U10
U10 Drenge C (2008) 5M - Efterår • Pulje 547
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Horsens Freja
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
27.
søndag
12.15
Odder IGF
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2005) 8M - efterår 2017 • Pulje 731
Spektrum Odder
FC Skanderborg
Spektrum Odder
27.
søndag
12.20
BMI (1)
Herrer
U10
U10 Drenge B (2008) 5M - Efterår • Pulje 527
Hou Hallen (Udendørs)
Odder IGF
Hou Hallen (Udendørs)
27.
søndag
13.00
Hou Og Omegns IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (2008) 5M - Efterår • Pulje 527
Hou Hallen (Udendørs)
Odder IGF
Hou Hallen (Udendørs)
27.
søndag
13.30
Odder IGF
Herrer
M+32
DBU Jylland Pokal - M+32 (Oldboys) • Pulje 1
Spektrum Odder
TMG
Spektrum Odder
27.
søndag
13.30
Odder IGF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2002) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 492
Spektrum Odder
Søvind GIF
Spektrum Odder
27.
søndag
14.00
FC Skanderborg
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2017 • Pulje 72
Fælleden
Odder IGF
Fælleden
27.
søndag
16.00
Odder IGF
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (1999-2000) 11M - efterår 2017 • Pulje 303
Spektrum Odder
IF Lyseng
Spektrum Odder
28.
mandag
18.30
Ry Fodbold
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 528
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
28.
mandag
18.45
Odder IGF (L2/863)
Kvinder
U15
DBU Jylland Pokal U15 Piger/11 (2003) • Pulje 1
Spektrum Odder
Kolind/Midtdjurs (L2/861)
Spektrum Odder
28.
mandag
19.00
Hørning IF
Herrer
M+32
ØOB Oldboys 35 år 11 mands • Kreds 5
Fregerslev Stadion
Odder IGF
Fregerslev Stadion
28.
mandag
19.00
Odder IGF
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 10
Spektrum Odder
VRI
Spektrum Odder

facebook