Menu

Generelt - klubben

28. december - 2017 kl. 21:39
Køb - NYTÅRSKRUDT - Hos Odder IGF Fodbold
18. december - 2017 kl. 20:30
Fyrværkerisalg på p-pladsen ved Spektrum (1)
Odder IGF Fodbold sælger fra d. 28. december 2017 fyrværkeri, hvor overskuddet går til klubben.
09. november - 2017 kl. 21:10
Ordinær generalforsamling 2017
Spektrum Odder, onsdag d. 6. december kl. 19.00
26. september - 2017 kl. 19:03
Sportigan bliver til Intersport
Men det kommer ikke til at ændre noget for dig som medlem af Odder IGF, andet end at du får glæde af butikkens nye, større udvalg.
13. juli - 2017 kl. 21:07
Visionsplan 2020
Se under klubben - Visionsplan 2020 for Odder IGF Fodbold
20. maj - 2017 kl. 09:42
Køb OdderPlakaten og støt klubben
Nu er det muligt at købe den nye OdderPlakat, hvor hele overskuddet går til Odder IGF Fodbold
07. april - 2017 kl. 18:58
Officiel udtalelse
14. februar - 2017 kl. 20:11
Odder Cup 2017
Kom til fodboldfest i pinsen d. 2.-4. juni
25. januar - 2017 kl. 20:26
Information til klubbens medlemmer
Kære medlem
Nyere
Side 1 af 2
Ældre

Hovedsponsorer

Kommende kampe
Februar 2018
24.
lørdag
09.00
Odder IGF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 93
Ørting Hallen
Aarhus Fremad (2)
Ørting Hallen
24.
lørdag
09.08
Hovedgaard IF (3)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 24.02.18 • Pulje 119
Gedved Hallen - Indendørs
Odder IGF (1)
Gedved Hallen - Indendørs
24.
lørdag
09.16
Lund IF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 24.02.18 • Pulje 119
Gedved Hallen - Indendørs
Odder IGF (1)
Gedved Hallen - Indendørs
24.
lørdag
09.24
Odder IGF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 24.02.18 • Pulje 118
Gedved Hallen - Indendørs
Hovedgaard IF (1)
Gedved Hallen - Indendørs
24.
lørdag
09.30
Sabro IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 93
Ørting Hallen
Odder IGF (1)
Ørting Hallen
24.
lørdag
09.32
Odder IGF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 24.02.18 • Pulje 119
Gedved Hallen - Indendørs
Hovedgaard IF (2)
Gedved Hallen - Indendørs
24.
lørdag
09.40
Lund IF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 24.02.18 • Pulje 118
Gedved Hallen - Indendørs
Odder IGF (2)
Gedved Hallen - Indendørs
24.
lørdag
09.56
IF Lyseng (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 24.02.18 • Pulje 118
Gedved Hallen - Indendørs
Odder IGF (2)
Gedved Hallen - Indendørs
24.
lørdag
09.56
Odder IGF (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 24.02.18 • Pulje 119
Gedved Hallen - Indendørs
Egebjerg IF (1)
Gedved Hallen - Indendørs
24.
lørdag
10.10
Odder IGF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 93
Ørting Hallen
Fuglebakken KFUM
Ørting Hallen
24.
lørdag
10.10
Odder IGF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 94
Lund Hallen
Hatting-Torsted Fodbold (2)
Lund Hallen
24.
lørdag
10.20
Odder IGF (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 24.02.18 • Pulje 118
Gedved Hallen - Indendørs
Stensballe IK (4)
Gedved Hallen - Indendørs
24.
lørdag
10.30
Sabro IF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 93
Ørting Hallen
Odder IGF (1)
Ørting Hallen
24.
lørdag
10.36
Stensballe IK (1)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 24.02.18 • Pulje 119
Gedved Hallen - Indendørs
Odder IGF (1)
Gedved Hallen - Indendørs
24.
lørdag
10.44
FC Skanderborg (2)
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2011) 24.02.18 • Pulje 118
Gedved Hallen - Indendørs
Odder IGF (2)
Gedved Hallen - Indendørs
24.
lørdag
10.50
BUF Horsens (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 94
Lund Hallen
Odder IGF (2)
Lund Hallen
24.
lørdag
11.10
Odder IGF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 93
Ørting Hallen
FC Langelinie
Ørting Hallen
24.
lørdag
11.10
Hundslund IF
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 94
Lund Hallen
Odder IGF (2)
Lund Hallen
24.
lørdag
11.40
Odder IGF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 94
Lund Hallen
Lund IF (2)
Lund Hallen
24.
lørdag
12.00
Odder IGF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 94
Lund Hallen
Hovedgaard IF
Lund Hallen
24.
lørdag
14.00
Brande IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 / Træningskamp • Privat
Brande Kunstgræsbane
Odder IGF Fodbold
Brande Kunstgræsbane
24.
lørdag
16.30
Odder IGF
Herrer
Senior
Herre Serie 4 TT (5 k.) • Pulje 32
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Rye BK
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
25.
søndag
09.10
Kolt/Hasselager IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 57
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
09.40
Odder IGF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 57
Spektrum Odder, Hal 2
FC Skanderborg (2)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
10.10
FC Skanderborg (3)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 57
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
10.40
Odder IGF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 57
Spektrum Odder, Hal 2
VSK Aarhus
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
11.00
FC Langelinie (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 57
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
11.40
Horsens fS
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 58
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (1)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
12.00
Odder IGF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 58
Spektrum Odder, Hal 2
Hornsyld IF
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
12.30
Odder IGF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 58
Spektrum Odder, Hal 2
Stautrup IF (2)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
13.20
FC Skanderborg (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 58
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (1)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
13.50
Hatting-Torsted Fodbold
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 58
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF (1)
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
14.00
Ry Fodbold
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 25.02.17 • Pulje 27
Stjær Hallen
Odder IGF
Stjær Hallen
25.
søndag
14.20
Odder IGF
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 25.02.17 • Pulje 27
Stjær Hallen
Jelling fS (1)
Stjær Hallen
25.
søndag
14.30
Team Østjylland (1)
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 20
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
14.50
Odder IGF
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 25.02.17 • Pulje 27
Stjær Hallen
TMG (1)
Stjær Hallen
25.
søndag
15.00
Odder IGF Fodbold
Kvinder
Senior
Kvinde Serie 2 / Træningskamp • Privat
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Horsens Freja
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
25.
søndag
15.00
Odder IGF
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 20
Spektrum Odder, Hal 2
Løsning IF
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
15.30
Hasle B
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 20
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
15.40
IF Lyseng
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 25.02.17 • Pulje 27
Stjær Hallen
Odder IGF
Stjær Hallen
25.
søndag
16.00
Odder IGF
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 20
Spektrum Odder, Hal 2
Uldum IF
Spektrum Odder, Hal 2
25.
søndag
16.10
FC Skanderborg (1)
Kvinder
U11
U11 Piger B INDE (2007) 25.02.17 • Pulje 27
Stjær Hallen
Odder IGF
Stjær Hallen
25.
søndag
16.20
Egebjerg IF
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2007) 25.02.18 • Pulje 20
Spektrum Odder, Hal 2
Odder IGF
Spektrum Odder, Hal 2
28.
onsdag
19.30
Odder IGF
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (2003) TT (5 k.) • Pulje 340
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
Vinding SF
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

facebook