Menu
UDE-kampe
Maj 2021
16.
søndag
12.00
Viby IF (6)
Hjemmefra
UDS
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 80
Viby Idrætspark
Bane 4
Odder IGF (2)
Hjemmefra
Viby Idrætspark
Bane 4
16.
søndag
12.15
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2004) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 425
Højbo Stadion
Bane 2
Odder IGF
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 2
16.
søndag
14.00
ASA, Aarhus
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2021 • Pulje 3
Robotize Park
Odder IGF
Robotize Park
17.
mandag
19.00
Galten FS
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 22
Jutlander Bank Park
Odder IGF
Jutlander Bank Park
17.
mandag
19.00
AIA/Tranbjerg
Ingen omklædning mulig
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 296
Grønløkke Stadion
Bane 1- Opvisningsbane
Odder IGF
Ingen omklædning mulig
Grønløkke Stadion
Bane 1- Opvisningsbane
18.
tirsdag
19.00
Engum UI
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 749
Engum Kunstgræs
Odder IGF
Engum Kunstgræs
19.
onsdag
19.00
Sorring/Voel
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 670
Sorring Stadion
Odder IGF
Sorring Stadion
21.
fredag
19.00
Horsens fS
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 81
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
Odder IGF (1)
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
24.
mandag
11.00
VRI
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 780
NES Park
Vestergadeanlægget - Kampbanen
Odder IGF
NES Park
Vestergadeanlægget - Kampbanen
24.
mandag
12.30
IF Lyseng
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 932
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark
24.
mandag
16.00
Ry Fodbold
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 354
Ry Fodbold Kunstgræsbane
Odder IGF
Ry Fodbold Kunstgræsbane
25.
tirsdag
19.00
FAML, Århus
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 9
Vorrevangsskolen
Odder IGF
Vorrevangsskolen
26.
onsdag
19.00
Aabyhøj IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 5
Aabyhøj Stadion
Odder IGF
Aabyhøj Stadion
26.
onsdag
19.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 537
Fælleden - Øvre
Fælleden - Øvre 1
Odder IGF
Fælleden - Øvre
Fælleden - Øvre 1
28.
fredag
19.00
Hammel GF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 354
Hammel Stadion
Odder IGF
Hammel Stadion
29.
lørdag
10.00
Hørning IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - lørdag 29/5 • Pulje 309
Højbo Stadion
Odder IGF (2)
Højbo Stadion
29.
lørdag
10.00
IF Lyseng (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2015) 3M - lørdag 29/5 • Pulje 345
Spektrum Odder
Odder IGF (1)
Spektrum Odder
29.
lørdag
10.00
Aabyhøj IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2015) 3M - lørdag 29/5 • Pulje 345
Spektrum Odder
Odder IGF (3)
Spektrum Odder
29.
lørdag
10.00
BMI (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 550
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
29.
lørdag
10.15
BMI (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - lørdag 29/5 • Pulje 309
Højbo Stadion
Odder IGF (1)
Højbo Stadion
29.
lørdag
10.15
Voerladegaard IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2015) 3M - lørdag 29/5 • Pulje 346
Vestergadeanlægget
Odder IGF (2)
Vestergadeanlægget
29.
lørdag
10.30
Bredballe IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 627
Hældager Stadion
Græs - 1
Odder IGF
Hældager Stadion
Græs - 1
29.
lørdag
10.30
Hørning IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - lørdag 29/5 • Pulje 309
Højbo Stadion
Odder IGF (1)
Højbo Stadion
29.
lørdag
10.45
IF Lyseng (4)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2015) 3M - lørdag 29/5 • Pulje 345
Spektrum Odder
Odder IGF (3)
Spektrum Odder
29.
lørdag
11.00
Team Østvendsyssel
Omklædning Hjemmefra
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 515
Dronninglund Ny Stadion
Bane 1
Odder IGF
Omklædning Hjemmefra
Dronninglund Ny Stadion
Bane 1
29.
lørdag
11.00
VSK Aarhus/Lystrup IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 932
Vejlby/Risskov Centret
Odder IGF
Vejlby/Risskov Centret
29.
lørdag
11.00
Lisbjerg FC (3)
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Forår 2021 • Pulje 145
Lisbjerg Skole
Odder IGF (2)
Lisbjerg Skole
29.
lørdag
11.15
FC Skanderborg (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - lørdag 29/5 • Pulje 310
Spektrum Odder
Odder IGF (4)
Spektrum Odder
29.
lørdag
11.15
Stilling IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2014) 3M - lørdag 29/5 • Pulje 310
Spektrum Odder
Odder IGF (3)
Spektrum Odder
30.
søndag
10.00
TMG
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 526
Mårslet Stadion
Odder IGF
Mårslet Stadion
30.
søndag
10.00
AGF, Aarhus
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2013) 5M - Forår 2021 • Pulje 627
AGF's anlæg - Fredensvang
Odder IGF
AGF's anlæg - Fredensvang
30.
søndag
12.45
IF Lyseng
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2021 • Pulje 3
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark
30.
søndag
13.00
FC Horsens
Hjemmefra
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2004) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 425
Designa Arena
Bane 3 - 11 mands
Odder IGF
Hjemmefra
Designa Arena
Bane 3 - 11 mands
30.
søndag
16.00
FC Skanderborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 80
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
Odder IGF (2)
Vestergadeanlægget
Vestergadeanlægget - Kampbanen
30.
søndag
18.00
Hjerting IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
BDO Arena Hjertinghus
Odder IGF
BDO Arena Hjertinghus
31.
mandag
19.00
Virup IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 9
Virup Skole
Odder IGF
Virup Skole
31.
mandag
19.00
BMI
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 22
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
Juni 2021
1.
tirsdag
18.00
FC Horsens
Hjemmefra
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 537
Designa Arena
Bane 1 - 11 mands
Odder IGF
Hjemmefra
Designa Arena
Bane 1 - 11 mands
2.
onsdag
18.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2009) 8M - Forår 2021 • Pulje 72
Vestergadeanlægget
Odder IGF
Vestergadeanlægget
2.
onsdag
18.30
Vejle B
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
VB Parken
Odder IGF
VB Parken
2.
onsdag
18.30
VSK Aarhus
Omklædning LUKKET
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 670
VSK Aarhus
Bane 7
Odder IGF
Omklædning LUKKET
VSK Aarhus
Bane 7
2.
onsdag
18.45
Stensballe IK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 537
Stensballe Hallen
Odder IGF
Stensballe Hallen
5.
lørdag
10.00
VSK Aarhus
Omklædning LUKKET
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (2009) 5M - Forår 2021 • Pulje 500
VSK Aarhus
Bane 3.1 (8M)
Odder IGF
Omklædning LUKKET
VSK Aarhus
Bane 3.1 (8M)
5.
lørdag
10.00
Stavtrup IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B1 (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 12
AURA Park (Stavtrup)
Odder IGF
AURA Park (Stavtrup)
5.
lørdag
14.00
Stensballe IK
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 81
Stensballe Hallen
Odder IGF (1)
Stensballe Hallen
6.
søndag
10.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 749
Fælleden - Øvre
Fælleden - Øvre Græsbane
Odder IGF
Fælleden - Øvre
Fælleden - Øvre Græsbane
6.
søndag
10.00
Hou Og Omegns IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 32
Hou Hallen (Udendørs)
Odder IGF
Hou Hallen (Udendørs)
6.
søndag
10.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden - Kunstgræsbane
Odder IGF
Fælleden kunstgræsbane
Fælleden - Kunstgræsbane
6.
søndag
12.00
FC Skanderborg
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 627
Fælleden - Øvre
Fælleden - Øvre Græsbane
Odder IGF
Fælleden - Øvre
Fælleden - Øvre Græsbane
6.
søndag
12.00
IF Lyseng
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 845
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark
6.
søndag
13.00
Sædding/G IF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2021 • Pulje 3
Guldager Idrætscenter
Odder IGF
Guldager Idrætscenter
6.
søndag
13.45
IF Lyseng
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 464
Lyseng Idrætspark
Odder IGF
Lyseng Idrætspark
6.
søndag
15.00
Søften GF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2004) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 425
Søften Idrætsanlæg
Odder IGF
Søften Idrætsanlæg
6.
søndag
16.00
Horsens Freja
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 296
Fri Bikeshop Arena
Odder IGF
Fri Bikeshop Arena
9.
onsdag
18.00
ASA, Aarhus
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 845
Robotize Park
Odder IGF
Robotize Park
9.
onsdag
18.30
Hatting Motion
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 81
Hatting Stadion
Odder IGF (1)
Hatting Stadion
9.
onsdag
19.00
Fuglebakken KFUM Århus (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 80
Ellehøjskolen
Odder IGF (2)
Ellehøjskolen
10.
torsdag
19.00
FC Horsens
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 749
Designa Arena
Odder IGF
Designa Arena
12.
lørdag
10.00
AIA/Tranbjerg
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 211
Grønløkke Stadion
Odder IGF
Grønløkke Stadion
12.
lørdag
10.00
Horsens fS
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2012) 5M - Forår 2021 • Pulje 601
CASA Arena Horsens
Odder IGF
CASA Arena Horsens
12.
lørdag
10.00
TMG (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2013) 5M - Forår 2021 • Pulje 616
Mårslet Stadion
Odder IGF
Mårslet Stadion
13.
søndag
10.00
Gedved IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2012) 5M - Forår 2021 • Pulje 580
Gedved Hallen - Udendørs
Odder IGF (2)
Gedved Hallen - Udendørs
13.
søndag
10.00
Hatting-Torsted Fodbold (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2012) 5M - Forår 2021 • Pulje 582
Nybolig Arena
Odder IGF (1)
Nybolig Arena
13.
søndag
10.00
Ry Fodbold
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2010) 5M - Forår 2021 • Pulje 708
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
13.
søndag
10.00
Aabyhøj IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger B (2012) 5M - Forår 2021 • Pulje 751
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
Odder IGF
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
13.
søndag
11.00
VSK Aarhus
Omklædning LUKKET
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 464
VSK Aarhus
Bane 6
Odder IGF
Omklædning LUKKET
VSK Aarhus
Bane 6
13.
søndag
11.00
Solbjerg IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 780
Lundbjergvang
Odder IGF
Lundbjergvang
14.
mandag
19.00
Brabrand IF
Omklædning LUKKET
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 9
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Bane 3
Odder IGF
Omklædning LUKKET
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Bane 3
14.
mandag
19.00
Stavtrup IF
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 22
AURA Park (Stavtrup)
Odder IGF
AURA Park (Stavtrup)
16.
onsdag
18.00
BMI
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2009) 8M - Forår 2021 • Pulje 72
Egelund Idrætscenter
Odder IGF
Egelund Idrætscenter
16.
onsdag
19.00
HOG Hinnerup
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 5
E. Trasborg Park
Odder IGF
E. Trasborg Park
19.
lørdag
10.00
Viby IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B1 (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 12
Viby Idrætspark
Odder IGF
Viby Idrætspark
19.
lørdag
10.00
Ry Fodbold
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 211
INOX Park
Odder IGF
INOX Park
19.
lørdag
10.00
Aabyhøj IF (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger B (2012) 5M - Forår 2021 • Pulje 751
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
Odder IGF
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
19.
lørdag
12.00
Viborg FF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 515
Viborg FF´s anlæg
Odder IGF
Viborg FF´s anlæg
20.
søndag
10.00
Horsens Nord
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 32
Gedved Hallen - Udendørs
Odder IGF
Gedved Hallen - Udendørs
20.
søndag
10.00
FC Horsens
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2012) 5M - Forår 2021 • Pulje 582
Designa Arena
Odder IGF (1)
Designa Arena
20.
søndag
10.00
Viby IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2013) 5M - Forår 2021 • Pulje 627
Viby Idrætspark
Odder IGF
Viby Idrætspark
20.
søndag
12.00
CAF IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 296
Holme Skole
Odder IGF
Holme Skole
20.
søndag
15.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
Tarup/P. IF - Kunststofbane
Odder IGF
Tarup/P. IF - Kunststofbane
23.
onsdag
19.00
Ugelbølle IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 5
Thorsager Skole
Odder IGF
Thorsager Skole
24.
torsdag
19.00
Bredballe IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 302
Bredballe Kunstgræsbane
Græs - 1
Odder IGF
Bredballe Kunstgræsbane
Græs - 1