Menu

Årgang 2010 Drenge

Træningstid:

 

Holdets stab

Holdleder
ingen pic
Trine Spliid
Træner
ingen pic
Jan Guldmann Pedersen
Træner
ingen pic
Søren Askholm-Hansen
Træner
ingen pic
Pelle Pedersen

Spillerliste

ingen img
Adam Strømgaard Laursen
ingen img
Alfred Kragh Bastholm
ingen img
Alwaleed Anjarany
ingen img
Asger Herbsleb
ingen img
Benjamin Porse Søgaard
ingen img
Emil Hein
ingen img
Frederik Porse Søgaard
ingen img
Gustav Askholm-Hansen
ingen img
Gustav Ioannou Nielsen
ingen img
Hans Melballe Jensen
ingen img
Johannes Kragh Bastholm
ingen img
Jonatan Klausen
ingen img
Jonathan Legind Spliid
ingen img
Lucas Sander Lynggaard Rask
ingen img
Malte Munk Solgård
ingen img
Marc Laizer
ingen img
Oscar White-Andersen
ingen img
Oskar Skjødt
ingen img
Pelle Guldmann Pedersen
ingen img
Viktor Mandrup Pedersen
ingen img
William Bøgebjerg
ingen img
William Enggård Uldall Christensen
ingen img
Yasin Louay Abou al foul

KampprogramU8 Drenge B (2010) 5M - Efterår • Pulje 625

August 2017

Odder IGF (4)
27. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Solbjerg IF

Odder IGF (3)
27. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Hørning IF (3)

Odder IGF (3)
27. aug
Kl. 10.30
Hjemme
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Solbjerg IF

Odder IGF (4)
27. aug
Kl. 10.30
Hjemme
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Hørning IF (3)
September 2017

Odder IGF (3)
10. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

FC Skanderborg

Odder IGF (4)
10. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Hou Og Omegns IF

Odder IGF (4)
10. sep
Kl. 10.30
Hjemme
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

FC Skanderborg

Odder IGF (3)
10. sep
Kl. 10.30
Hjemme
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Hou Og Omegns IF

Stilling IF
17. sep
Kl. 11.00
Ude
Stilling Skole

Odder IGF (3)

Hovedgaard IF
17. sep
Kl. 11.00
Ude
Stilling Skole

Odder IGF (4)

Hovedgaard IF
17. sep
Kl. 11.30
Ude
Stilling Skole

Odder IGF (3)

Stilling IF
17. sep
Kl. 11.30
Ude
Stilling Skole

Odder IGF (4)
Oktober 2017

Hørning IF (3)
1. okt
Kl. 11.00
Ude
Højbo Stadion

Odder IGF (3)

Solbjerg IF
1. okt
Kl. 11.00
Ude
Højbo Stadion

Odder IGF (4)

Solbjerg IF
1. okt
Kl. 11.30
Ude
Højbo Stadion

Odder IGF (3)

Hørning IF (3)
1. okt
Kl. 11.30
Ude
Højbo Stadion

Odder IGF (4)

KampprogramU8 Drenge B (2010) 5M - Efterår • Pulje 626

August 2017

Horsens fS
27. aug
Kl. 11.00
Ude
CASA Arena Horsens

Odder IGF (1)

Odder IGF (1)
27. aug
Kl. 11.30
Hjemme
CASA Arena Horsens

Hatting-Torsted Fodbold
September 2017

Gedved IF
2. sep
Kl. 14.00
Ude
Gedved Hallen - Udendørs

Odder IGF (2)

Odder IGF (2)
2. sep
Kl. 14.30
Hjemme
Gedved Hallen - Udendørs

Stensballe IK

Gedved IF
10. sep
Kl. 12.00
Ude
Stensballe Hallen

Odder IGF (1)

Odder IGF (1)
10. sep
Kl. 12.30
Hjemme
Stensballe Hallen

Stensballe IK

Horsens fS
11. sep
Kl. 18.00
Ude
Lund Stadion

Odder IGF (2)

Odder IGF (2)
11. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Lund Stadion

Lund IF

Odder IGF (2)
17. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Stensballe IK

Gedved IF
17. sep
Kl. 10.30
Ude
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Odder IGF (2)

Hatting-Torsted Fodbold
17. sep
Kl. 11.00
Ude
Torsted Stadion

Odder IGF (1)

Odder IGF (1)
17. sep
Kl. 11.30
Hjemme
Torsted Stadion

Lund IF
Oktober 2017

Odder IGF (1)
1. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Stensballe IK

Gedved IF
1. okt
Kl. 10.30
Ude
Kunstgræsbanen Spektrum Odder

Odder IGF (1)

Hatting-Torsted Fodbold
1. okt
Kl. 11.30
Ude
CASA Arena Horsens

Odder IGF (2)

Odder IGF (2)
1. okt
Kl. 12.00
Hjemme
CASA Arena Horsens

Horsens fS

Næste kampU8 Drenge B (2010) 5M - Efterår • Pulje 625

Hjemme mod
Solbjerg IF
27. aug
Kl. 10.00
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
U8 Drenge B (2010) 5M - Efterår - Pulje 625

Næste kampU8 Drenge B (2010) 5M - Efterår • Pulje 626

Ude mod
Horsens fS
27. aug
Kl. 11.00
CASA Arena Horsens
U8 Drenge B (2010) 5M - Efterår - Pulje 626